Uğur Pekcan

Uğur Pekcan

YazarÇevirmen
9.9/10
16 Kişi
·
14
Okunma
·
1
Beğeni
·
536
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
118 syf.
·10/10
Çok temiz hisler sandığımız, uğruna milyonlarca söz söylenmiş olan aşk'ın aslında milyonlarca vesvese olduğunu, tamamen şeytan dürtüsü olduğunu anladım bu kitapla. Aşka olan zayıf inancım, tamamen koptu. Bizler yanıldık! Çünkü aşk, helal olana hissedilendi; harama duyulan şey, aşk değil, vesvesenin kendisiydi. Unuttuk. Gaflete daldık. Uyanma vakti..
220 syf.
·10/10
Uğur Pekcan hoca nin bu eseri her islami davetciye nin okuması gereken bir kitap konumunda : Bir yolun uslu bilinmiyorsa , kimseyi o yola devat edemesin .Kaçmalarına ,nefret etmelerine vesile olursun. Davam islam diyorsan mutlaka oku . Uğur hoca ile aynı ortamlarda bulunma şerefini rabbim bana nasip etti.ALLah ilimlerini artısın. Onları başımızdan eksik etmesin

ALİ İMRAN 186. Andolsun ki, mallarınız ve canlarınız konusunda imtihana çekileceksiniz; sizden önce kendilerine kitap verilenlerden ve müşriklerden birçok üzücü sözler işiteceksiniz. Eğer sabreder ve takvâ gösterirseniz, muhakkak ki bu, (yapılacak) işlerin en değerlisidir.

Rabbim sizleri korusun ey islam davetcileri , bu yol çetin bir yoldur . Dünya da cefalar olsada , davanda pes etme .ALLah cenneti müjdeliyor..

Yazarın biyografisi

Adı:
Uğur Pekcan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 14 okur okudu.
  • 24 okur okuyacak.