Yasemin Güler

Yasemin Güler

Editör
7.7/10
291 Kişi
·
541
Okunma
·
0
Beğeni
·
200
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
400 syf.
·8/10
Bu yazarın ilk defa kitabını okuyorum. Fena değildi.
Zaina arap ülkesnde yaşıyor ama hangisi yazmamis kitapta. Ulkesinde durumlar karışık. Babasi ve annesini kaybediyor.
Ulkeden kacarken rus adamlar tarafindan kaciriliyor ve zengin Rus adami Nikolay'a satiliyor. Nikolay çok güçlü ve geçmişi pis bir adam. 2.kitabı da var umarm devam kitabi kotu deildir.
%14 (75/576)
·1/10
Kitap tesadüfen elime geçti ve iki gündür okumak için çaba harcıyorum. Çaba harcıyorum dedim çünkü basımdan mı kaynaklı yoksa yazarın yazımından dolayı mı anlamadım ama okunması zor.

Konu daha öncesinde okuduğum bir beyaz dizi kitabı ile aynı hatta bazı yerler daha başlarda olmama rağmen birebir aynı gibi . Örneğin Emir'in gönderdiği güllerin Bora tarafından çöpe atılması gibi ..

Yorumlara bakınca acaba ben başka bir kitap mı okuyorum diye düşündüm. Daha başındayken okumakta zorlandığım bir kitap olması sebebiyle sanırım yarım bırakacağım.
592 syf.
·19 günde·Beğendi·10/10
Harika bir kitap .. Birinci sayfadan son sayfaya kadar acaba bir sonraki sayfada ne olacak diyerek tek solukta bitirdiğim bir kitaptır. Emeğine sağlık
592 syf.
·Beğendi·10/10
Harika bir kitap .. Birinci sayfadan son sayfaya kadar acaba bir sonraki sayfada ne olacak diyerek tek solukta bitirdiğim bir kitaptır. Emeğine sağlık
352 syf.
·8/10
2.kitabı daha çok sevdim.
Bu kitapta kapalı kutu Nikolay'ın gecmiste neler yasadigini okuyoruz. Gercektn cok guclu bir karktermis insana vaay bea dedirtiyor. Cok iyiydi. Sevdim.
512 syf.
·8/10
Her ne kadar ilk kitap gibi olmasa da bu kitapta güzeldi. Burda aşk daha yogundu ama olaylar hic bitmek bilmedi tabi. Ya siraç yeni favorim diyebilirm. O nasil sayko bi sevmektir ya :) 3.kitabi da merakla bekliyorum. Merak uyandirici bi sekilde bitti :) Diger karakterlerinde goruslerine yer vermisti yazar. Ben 4 gozle Siraç'in dusuncelerini bekliyorm :) neyse okuyun okutun genclik ;)
528 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Mardinde başlayan muazzam bir aşk hikayesi. imkansızlıklarla dolu kavuşması güç iki beden ve bir kalp .herşeye kafa tutmuş bir adam ve onun baş tacı olan bir kadın .mardini aşklarına imrendiren dogdukları günden yollarını birbirine baglayan kaderkader. müthiş aşklarını uzun yıllar sürdüren ayaz ve kader .mardinin taş evlerini uzun ince yollarının şahitlik yaptıgı bir sevda .bana bu tür kitapları sevdiren ilk ve tek kitap. sevdanın gücünü gösteren 10 cilt olsa bıkmadan okuyacagım bir eser
592 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Kitabı beğendim, akıcı bir dil ile anlatılmış ve hoş bir kurgu ile yazılmış.
Bora ve Azra'nın ilişkisi ilk başlarda heyecan verici.
Bora, lise yıllarında kötü bir kız arkadaşından dolayı sapıtmış. Evet resmen sapıtmış. Gününü gün eden bir adam olmuş. İnsanlara ve özellikle kadınlara değer vermeyen biri olup çıkmış. Üniversite de iken okulun sessiz sakin bir kızı olan Azra'nın üzerine arkadaşları ile iddiaya girer. Onu yatağa atacaktır.
Azra ise, sessiz inek gibi çalışan güzel ve akıllı bir kız. Üniversite de iken okulun havalı popüler erkeklerinden olan Bora'ya platonik aşık. Ama belli etmiyor. Bir gün sınıfa girerken Bora kapıda Onu karşılar ve bir ders için ona yardım etmesini ister. Aynı bölümde okumamalarına rağmen ortak bir ders uydurur. Bora.. Azra kabul eder ve Bora'nın evine giderler. Bora Azra'ya bira teklif eder. Azra şimdiye kadar hiç içmediğini söyleyince inanmaz ve ikna eder. 4. biradan sonra Azra sarhoş olmuştur. Ve Bora Azra ile konuşmaktan , gülmekten çok hoşlanmıştır. Hatta iddiadan vazgeçmeyi düşünür ama aralarında ki çekim ... Ve beraber olurlar. Azra bakiredir. Sabah uyandığında hiç bir şeyi hatırlamaz. Ve uyandığında Bora'nın telefonla konuşmasını duyar. İddiayı öğrenir ve çekip gider.
Çalıştığı şirketin genç patronu yurt dışından döner. Ve şok. Genç patron Bora...
Bora da şaşırır. Sanki hiç bir birilerini tanımamış gibi tam 7 ay çalışırlar. Azra Bora'nın asistanıdır. Bora burnundan getirir Azra'nın
Bir gün toplantı sonrasında Azra'ya beni tanımadın mı? diye sorar. Azra da seni nasıl unutabilirim der. Ve Ondan nefret ettiğini hayallerini kırdığını ve insanlara güvenini sarstığından bahseder. Bora zorla Azra'yı öper. Sonra Azra'dan okkalı bir tokat yer. Sonrası işte malum, kıskançlıklar araya girer ve Bora Azra'dan bir şans ister. Azra da Ona bu şansı verir. Sonrası aksiyon yüklü ve duygusal olarak devam eder. Çocukları olur, Bir kız ve oğlan . Oğulları duyma engelli doğar vs.
Ve Bora'nın düşmanları falan filan.. Bu arada Bora'nın beyninde bir tümör olduğu anlaşılır ve ameliyat olur ama son iki yılı hafızasından silinir. vs.
592 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
birgün sosyal medyada dolaşırken bir ablamın watpad sayfasını begenmesiyle başladı bu yolculuk merak edip siteyi inceledim üye oldum. olayı anlamam kavramam 1 2 günümü almıştı.inceledikçe merak etmeye başladım derken birkaç kitap ile tanıştım. bunlardan ikincisiydi genç patron... tabi sayfayı çok iyi bilmediğimden bir solukta okumaya başladım bölümleri derken en can alıcı yerlerde bölümlerin kitap olması sebebiyle kalktığını gördüğümde o hissettiğimi hala unutmam. hemen sipariş verip aldım kitabı en başından sanki ilk defa okuyor gibi okumaya başladım. Azra dan bir kadının yeri geldiğinde nasıl güçlü nasıl dik durabildiğini Bora dan ise Aşk ile seven adamın nasıl olduğunu öğrendim. sevmek yetmez mi diyenler vardır belki ama benim için aşk ile sevmek bir başkadır. Bora bana bunu gösterdi. Tamam itiraf etmek gerekirse yeri geldiğinde lanet olsun bora ne yapmaya çalışıyorsun dediğim de oldu. Bir roman da aradığım herşeyi fazlasıyla bulduğum bu kitap benim için her zaman kitaplığımın en özel yerindedir. Sanırım bugüne kadar 3 -4 defa okumuşumdur. kimbilir belkide daha kaç defa ellerimde çevireceğim o güzel sayfaları...minik bir hayalim var benimde ilerleyen yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte belkide fiziki şekilde kitap okuma devri bitecek kimbilir bende iz bırakan anlamlı bulduğum kitaplarımı ileride çocuğuma saklamak istiyorum. işte genç patron da bu listenin en başını çekecek olan bir kitap.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 541 okur okudu.
  • 38 okur okuyor.
  • 445 okur okuyacak.
  • 13 okur yarım bıraktı.