Adı:
Genç Patron
Alt başlık:
Aşkla Seven Adamlar Serisi - 1
Baskı tarihi:
Temmuz 2017
Sayfa sayısı:
592
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059121576
Kitabın türü:
Orijinal adı:
Genç Patron
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Parola Yayınları
İçini titretir sevdiğinin dokunuşu, dur diyemez, duramazsın. Yanlış, hata bilmezsin. O dakika her şey doğru gelir kalbine.

Azra için de öyle olmuştu. Sevdiğinin dokunuşu, ateşi ne kadar yanlış olsa da karşı konulmaz bir istekle doğru gelmişti ona. Ta ki o gecenin sabahında bu karşı koyamadığı bakış, gülüş, dokunuşların aslında bir iddia olduğunu öğrenene kadar. Saf, temiz bir bedene dokunmanın nasıl hissettirdiğini bilmezdi Bora. Ta ki o kirli elleri Azra'nın tenine dokunana kadar. Ona git demesi gerekirken bu duyguya karşı koyamaması, ne kadar pislik biri olduğunun ispatıydı.

Tek bir gece yıllarca akılda kalır mı? Kalmıştı. O gece her anı ile Bora'nın aklında kalmıştı, acı ama unutulmaz bir anı olarak. Bu birbirlerinde unutulmaz iz bırakan kalpler yıllar sonra iş hayatında karşılaştı ve olanlar oldu. Saf ve masum Azra; seksi, çekici ve dişli mi dişli bir asistan. Çapkın, umursamaz ve serseri Bora; pişman, kıskanç, âşık mı âşık bir patron. Biri nefretle, diğeri ise aşkla bakan iki kalp. Mutluluğa giden yolda karşılaşılan acılar, yanlış kararlar ve tüm olumsuzluklara rağmen gittikçe büyüyen bir aşk.

Her hata son değildir. Bazen bir hata, düzeltmek için gireceğin yol ile mükemmel bir doğruya dönüşebilir. İşte, geçmişte yaptığı hatayı aşk yolunu izleyerek telafi eden Bora'nın hikâyesi, Genç Patron…
592 syf.
·10/10
Kitabı ilk wattpad'de okumaya başladim. Klasik wattpad kitabidir dedim ama hiç öyle değilmiş. Umduklarimdan fazlasini buldum:) Özlem Çorapcı çok iyi iş çikardi. Bana birsey katti mi? Hayır. Ama okurken keyif aliyordum 3 gunde gece gunduz durmadan okudum. Çoğu yerde Boraya kizdim ama artik kizmiyorum:)) Azrayi da çok sevdik hepimiz:)
%14 (75/576)
·1/10
Kitap tesadüfen elime geçti ve iki gündür okumak için çaba harcıyorum. Çaba harcıyorum dedim çünkü basımdan mı kaynaklı yoksa yazarın yazımından dolayı mı anlamadım ama okunması zor.

Konu daha öncesinde okuduğum bir beyaz dizi kitabı ile aynı hatta bazı yerler daha başlarda olmama rağmen birebir aynı gibi . Örneğin Emir'in gönderdiği güllerin Bora tarafından çöpe atılması gibi ..

Yorumlara bakınca acaba ben başka bir kitap mı okuyorum diye düşündüm. Daha başındayken okumakta zorlandığım bir kitap olması sebebiyle sanırım yarım bırakacağım.
592 syf.
·Beğendi·10/10
Harika bir kitap .. Birinci sayfadan son sayfaya kadar acaba bir sonraki sayfada ne olacak diyerek tek solukta bitirdiğim bir kitaptır. Emeğine sağlık
576 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
İlk defa okuduğum bir yazar olmasına rağmen beklentimi fazlasıyla karşılayan bir roman oldu benim için. Kitaptaki konu akışı gereği bahsi geçen tüm duyguların okuyucuya tamamen hissettirilerek yansıtılması çok hoş olmuş. Kitap genel olarak aşk, bağlılık, sadakat ve aile olma kavramlarını akıcı bir anlatımla harmanlayıp güldüren, ağlatan, hüzünlendiren merak ettiren çok güzel bir kitap çıkarmış ortaya. Sevgili Özlem Çorapçı gönlüne sağlık :)
592 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
birgün sosyal medyada dolaşırken bir ablamın watpad sayfasını begenmesiyle başladı bu yolculuk merak edip siteyi inceledim üye oldum. olayı anlamam kavramam 1 2 günümü almıştı.inceledikçe merak etmeye başladım derken birkaç kitap ile tanıştım. bunlardan ikincisiydi genç patron... tabi sayfayı çok iyi bilmediğimden bir solukta okumaya başladım bölümleri derken en can alıcı yerlerde bölümlerin kitap olması sebebiyle kalktığını gördüğümde o hissettiğimi hala unutmam. hemen sipariş verip aldım kitabı en başından sanki ilk defa okuyor gibi okumaya başladım. Azra dan bir kadının yeri geldiğinde nasıl güçlü nasıl dik durabildiğini Bora dan ise Aşk ile seven adamın nasıl olduğunu öğrendim. sevmek yetmez mi diyenler vardır belki ama benim için aşk ile sevmek bir başkadır. Bora bana bunu gösterdi. Tamam itiraf etmek gerekirse yeri geldiğinde lanet olsun bora ne yapmaya çalışıyorsun dediğim de oldu. Bir roman da aradığım herşeyi fazlasıyla bulduğum bu kitap benim için her zaman kitaplığımın en özel yerindedir. Sanırım bugüne kadar 3 -4 defa okumuşumdur. kimbilir belkide daha kaç defa ellerimde çevireceğim o güzel sayfaları...minik bir hayalim var benimde ilerleyen yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte belkide fiziki şekilde kitap okuma devri bitecek kimbilir bende iz bırakan anlamlı bulduğum kitaplarımı ileride çocuğuma saklamak istiyorum. işte genç patron da bu listenin en başını çekecek olan bir kitap.
592 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Kitabı beğendim, akıcı bir dil ile anlatılmış ve hoş bir kurgu ile yazılmış.
Bora ve Azra'nın ilişkisi ilk başlarda heyecan verici.
Bora, lise yıllarında kötü bir kız arkadaşından dolayı sapıtmış. Evet resmen sapıtmış. Gününü gün eden bir adam olmuş. İnsanlara ve özellikle kadınlara değer vermeyen biri olup çıkmış. Üniversite de iken okulun sessiz sakin bir kızı olan Azra'nın üzerine arkadaşları ile iddiaya girer. Onu yatağa atacaktır.
Azra ise, sessiz inek gibi çalışan güzel ve akıllı bir kız. Üniversite de iken okulun havalı popüler erkeklerinden olan Bora'ya platonik aşık. Ama belli etmiyor. Bir gün sınıfa girerken Bora kapıda Onu karşılar ve bir ders için ona yardım etmesini ister. Aynı bölümde okumamalarına rağmen ortak bir ders uydurur. Bora.. Azra kabul eder ve Bora'nın evine giderler. Bora Azra'ya bira teklif eder. Azra şimdiye kadar hiç içmediğini söyleyince inanmaz ve ikna eder. 4. biradan sonra Azra sarhoş olmuştur. Ve Bora Azra ile konuşmaktan , gülmekten çok hoşlanmıştır. Hatta iddiadan vazgeçmeyi düşünür ama aralarında ki çekim ... Ve beraber olurlar. Azra bakiredir. Sabah uyandığında hiç bir şeyi hatırlamaz. Ve uyandığında Bora'nın telefonla konuşmasını duyar. İddiayı öğrenir ve çekip gider.
Çalıştığı şirketin genç patronu yurt dışından döner. Ve şok. Genç patron Bora...
Bora da şaşırır. Sanki hiç bir birilerini tanımamış gibi tam 7 ay çalışırlar. Azra Bora'nın asistanıdır. Bora burnundan getirir Azra'nın
Bir gün toplantı sonrasında Azra'ya beni tanımadın mı? diye sorar. Azra da seni nasıl unutabilirim der. Ve Ondan nefret ettiğini hayallerini kırdığını ve insanlara güvenini sarstığından bahseder. Bora zorla Azra'yı öper. Sonra Azra'dan okkalı bir tokat yer. Sonrası işte malum, kıskançlıklar araya girer ve Bora Azra'dan bir şans ister. Azra da Ona bu şansı verir. Sonrası aksiyon yüklü ve duygusal olarak devam eder. Çocukları olur, Bir kız ve oğlan . Oğulları duyma engelli doğar vs.
Ve Bora'nın düşmanları falan filan.. Bu arada Bora'nın beyninde bir tümör olduğu anlaşılır ve ameliyat olur ama son iki yılı hafızasından silinir. vs.
592 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Aşk anca bu kadar güzel anlatılabilirdi. Yani bir erkeğin aşkı, sevgisi, eşliği, babalığı gerçekten anca bu kadar güzel, bu kadar ince ve bu kadar mükemmel anlatılabilirdi. Her bir bölümü okurken sırıttığım, ağladığım, kahkaha attığım hatta öfkelendiğim kitap. Çoğu kitapta tek duyguyu yaşarsın ya sadece hüzün, ya ciddi öfke yada hayal kırıklığı. bu kitabın ilk sayfasından son sayfasına her duyguyu yaşıyorsun...
592 syf.
·3 günde·Beğendi·8/10
Bir hatayla başlayan mükemmel bir aşk.. Azra ve Bora.

Aşk anca bu kadar güzel anlatılabilirdi. Yani bir erkeğin aşkı, sevgisi, babalığı o kadar ince ve o kadar güzel anlatılmıştı ki bir erkekten sadece mükemmel bir eş, sevgili değil nasıl dünya olur içinize işleyerek okuyorsunuz.Bir erkek bir kadını anca bu kadar çok sever ve mutlu eder. O duyguları o kadar güzel anlatmış ki yazar.
Başlarda biraz kızsam da sonraki bölümlerde bir erkeğin sevdiği kadın için neler yapabildiğini okuyunca Bora'nın aşkına sevgisine hayran kaldım.

Muhteşem bir aşk ve mükemmel dostlukları barındıran bir kitap.
592 syf.
·1 günde·7/10
Işte yine bir Türk yazar okudum.
Aslında cümleler güzel değil çoğu şeyler de karışık gibi gelmişti başlarda ama kendini okuturdu nasıl desem bu sanırım düzenlemesiz haliydi ama konuyu beğendim
Bir iddaa sebebi ile Azra ile bora birlikte olur. Yıllar sonra yine karşılaşırlar ve onun yanında yüksek öğrenimini tamamlaması gerekir olaylar böyle başlıyor. Duygusuz sandığımiz oğlumuz aslında ilk günden beri duygulara sahip zaten hemen anlamıştim. Ama kitabın böyle devam edeceğini düşünmedim. Sürekli olaylar olaylar olaylar oldu. Yahu birazcık sakin gitse dedim farklı şeylerin olması yada sürekli bora ya aşık kadınların çıkması filan yordu ama aşk gidişat güzel gitti. Özellikle aile olayları o çocuklarının varlığı . Hele ki kızının ilk sözcükleri bazı yerlerinde gerçekten etkilendim özelikle oğlunun konuşması yerinde insanın tiz yerine dokunacak şeyler yazmış
Genç yazarlar kalemleri düzelecek eminim çünkü ümitvar şekillde geliyorlar. Kitap çok çok beğenmedim ama yine de güzel katagorisine alınabilir. İkinci kitabı daha basit başlamış sonra okurum sanırım çünkü cümleler0karışık yoruyor:)
592 syf.
·1/10
Christina Lauren in harika pic kitabıyla ufak tefek farklar dışında birebir aynı olduğunun bir tek ben mi farkındayım acaba ?
Ust üste denk geldi çok kötü oldu. Kitabın yarısındayim ve şuana kadar en büyük fark Azra ile bora nin üniversiteden tanismalari ve harika picteki +18 bölümlerin anlatımı..
Ne düşünsem bilemedim ÷l
592 syf.
·9 günde·Beğendi·10/10
Bu kitap bende mükemmel bir his bıraktı... Aşkın aslında nasıl değerli olduğunu hissettim. Bir erkek için sadece sevgili, eş değil nasıl dünya olunur onu anladım. Aşka bakış açım değişti. Azra'yı okurken kendimde şunu fark ettim. Ben değerliyim ve bana değer vermeyen sevdiğimde olsa küçülmemeyi... Ah Bora Başta kızsam da bir adam kendini bu kadar mı güzel affettirir. Serinin adı gibi gerçekten Aşkla seven bir adam. herkese tavsiye ediyorum.. hiç sıkılmayacağınız aksine keyifle okuyacağını bir kitap.. bu yazar gerçekten ileride adından çok söz ettirecek...
592 syf.
·Beğendi·10/10
Bir solukta olmayacağınız bir kitap. Sabırsızlıkla yeni kitabını bekleyeceğiniz bir seri. Serinin her bir hikâyenin kurgusu anlatımı çok güzel. Iliklerinize kadar aşkı hissedeceksiniz.
Bora'yı seyrederken istem dışı fısıldadı dudaklarım, "O kadar özledim ki, seni. Şimdi beni kovmayacağını bilsem kıvrılı verirdim şu kenara ama onu bile hak etmiyorum değil mi?"...
"Benimle Evlenir misin?" diye
Nasıl hayır derdim ki bana hayatımın en güzel duygularını yaşatan, her anımda yanımda olan ve yıllardır aşık olduğum tek adama nasıl hayır derdim ki diye içimden geçirirken Bora
"Bebeğim bu kadar gözün arasında hayır dersen Allah belamı versin aşağıya atarım seni" dediğinde ağlamakla gülmek arasında boynuna sarılıp dudaklarına yapıştım. Derin bir öpüşün ardından
"EVETT" dedim ve devam ettim

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Genç Patron
Alt başlık:
Aşkla Seven Adamlar Serisi - 1
Baskı tarihi:
Temmuz 2017
Sayfa sayısı:
592
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059121576
Kitabın türü:
Orijinal adı:
Genç Patron
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Parola Yayınları
İçini titretir sevdiğinin dokunuşu, dur diyemez, duramazsın. Yanlış, hata bilmezsin. O dakika her şey doğru gelir kalbine.

Azra için de öyle olmuştu. Sevdiğinin dokunuşu, ateşi ne kadar yanlış olsa da karşı konulmaz bir istekle doğru gelmişti ona. Ta ki o gecenin sabahında bu karşı koyamadığı bakış, gülüş, dokunuşların aslında bir iddia olduğunu öğrenene kadar. Saf, temiz bir bedene dokunmanın nasıl hissettirdiğini bilmezdi Bora. Ta ki o kirli elleri Azra'nın tenine dokunana kadar. Ona git demesi gerekirken bu duyguya karşı koyamaması, ne kadar pislik biri olduğunun ispatıydı.

Tek bir gece yıllarca akılda kalır mı? Kalmıştı. O gece her anı ile Bora'nın aklında kalmıştı, acı ama unutulmaz bir anı olarak. Bu birbirlerinde unutulmaz iz bırakan kalpler yıllar sonra iş hayatında karşılaştı ve olanlar oldu. Saf ve masum Azra; seksi, çekici ve dişli mi dişli bir asistan. Çapkın, umursamaz ve serseri Bora; pişman, kıskanç, âşık mı âşık bir patron. Biri nefretle, diğeri ise aşkla bakan iki kalp. Mutluluğa giden yolda karşılaşılan acılar, yanlış kararlar ve tüm olumsuzluklara rağmen gittikçe büyüyen bir aşk.

Her hata son değildir. Bazen bir hata, düzeltmek için gireceğin yol ile mükemmel bir doğruya dönüşebilir. İşte, geçmişte yaptığı hatayı aşk yolunu izleyerek telafi eden Bora'nın hikâyesi, Genç Patron…

Kitabı okuyanlar 157 okur

  • Gonca Gül Yıldırım
  • Arzu Dinç
  • Sosyal Öğretmen
  • Vildan
  • Gulsen camli
  • Elif Nur Demir
  • Elif Hocaoğlu
  • ÇAĞLANUR KOÇ
  • Pınar oğuzalp
  • özge

Yaş gruplarına göre okuyanlar

0-13 Yaş
%2.4
14-17 Yaş
%7.1
18-24 Yaş
%31
25-34 Yaş
%19
35-44 Yaş
%28.6
45-54 Yaş
%11.9
55-64 Yaş
%0
65+ Yaş
%0

Cinsiyetlerine göre okuyanlar

Kadın
%96.7
Erkek
%3.3

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%55.1 (43)
9
%6.4 (5)
8
%9 (7)
7
%9 (7)
6
%3.8 (3)
5
%1.3 (1)
4
%3.8 (3)
3
%5.1 (4)
2
%2.6 (2)
1
%3.8 (3)