Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Profil
Açık derslerle ilgili bir başka gerçek de, kitlesel eğitim mekanizması olarak uygulamada bu kadar sorun barındırmalarına rağmen, yeterli motivasyonu ve öz disiplini olan öğrenciler için muazzam etkili bir öğrenme yöntemi olmaları.
Martin Ford
Sayfa 168 - Kronik Kitap
Bir şeyin kullanımını kolaylaştırmak insanlığın daha iyiye gideceği anlamına gelmiyor.
Bir gün James Williams -tanıştığım eski Google strateji uzmanı- önde gelen teknoloji tasarımcılarından oluşan bir dinleyici grubuna basit bir soru yöneltmiş: "Aranızdan kaç kişi şu an tasarladığınız dünyada yaşamak istiyor?" Odaya sessizlik çökmüş. İnsanlar birbirlerine bakmışlar. El kaldıran olmamış.
132 syf.
Orhan Toker, Dijital Baba adıyla uzun zamandır sosyal medyadan severek takip ettiğim, önerilerini ve uyarılarını dikkate aldığım bir araştırmacı, yazar. Dijital Dünyada Anne Baba Olmak ve Dijital Baba'dan Mesaj Var adlı iki kitabı kısa aralıklarla çıktı. Şimdi Dijital...
Dijital Dünyada Anne-Baba Olmak
Dijital Dünyada Anne-Baba Olmak
9.9/10 · 10 okunma
Kapitalizmin tek dayanağı kendimizi başkaları ile kıyaslama dürtümüzdür. Bu dürtümüzü kışkırtmanın en iyi yolu da sosyal medya. Sosyal medya neden bedava sizce?
Orhan Toker
Sayfa 80 - Vadi Yayınları
2
23425
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.