Yeşim Aydı

Yeşim Aydı

Yazar
6.5/10
2 Kişi
·
15
Okunma
·
1
Beğeni
·
594
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
408 syf.
·Beğendi·10/10
Hayatımda uzun zamandır bu kadar sürükleyici ve sonuna gelmek için can attığım, meraktan diğer sayfada ne yazıyor diye inatla okuduğum bir kitap olmamıştı.. Seri halinde olan ve gerçekten herkesin okuması gereken bir kitap..
408 syf.
·3/10
Tek kelimeyle klişe bir kitaptı. Kötü müydü, çok değil ancak iyi de sayılmazdı. Brandon adında ki erkek karakterimiz bir kızı babasından satın alıyor. Kız da sürekli babadan şiddet gören ama dersleri süper olan saf karakter. Hemen hemen yazılan tüm aşk kitaplarında ki karakter yani. Sonra aşk başlıyor falan falan... Wattpad'den çıkmış bir kitap. Kitabın kapağını, konu klişe olsa dahi anlatım tarzıyla süslemeler yapmasını ve akıcı olmasını beğendim. Kitap bir günde okunabilir derecede akıcı ilerliyor. Benim 'reading slump' döneminden kopmama yardımcı oldu. Ara ara güzel heyecanlar katmış olsa da bunlar da klişe olaylar olduğu için kenara atasım geldi. Son olarak gelelim kitabın fiyatında ki saçmalığa... Bu kitap neden bu kadar pahalı? Gerek konu, gerek kapak kağıt vs konusunda asla üst düzey bir özellik olmamasına rağmen fiyatının indirimsiz hali neden bu kadar dudak uçuklatıcı şekilde harbiden anlayamadım. Çok şükür ben indirimde 10₺ almıştım. Eğer 33₺ gibi bir miktarda alsaydım isyan çıkarırdım.

Kısaca bu kitabı okusanız da okumasanız da bir şey kaybetmezsiniz. Eğer çerezlik bir kitap arayışındaysanız ve bu kitabı indirimde görürseniz o zaman alın ve okuyun. Onun dışında gerek yok.

Yazarın biyografisi

Adı:
Yeşim Aydı
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 15 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.