1000Kitap Logosu
Yeşim Aydı
Yeşim Aydı
Yeşim Aydı

Yeşim Aydı

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
5.8
41 Kişi
95
Okunma
5
Beğeni
781
Gösterim
608 syf.
·
3 günde
·
9/10 puan
Sıfır Serisi 2. Kitap İnceleme (Sana Ait)
brandon... inanılmazdın. bu tarz karakterleri gerçek dünyada belki de kınıyorken, kitaplarda ne denli bu kadar güzel olduklarını bir türlü çözemiyorum doğrusu. şaka bir yana kızıl saçlı güzel kızımız da, yeşil gözlü yakışıklı erkeğimiz de kitabın adının hakkını vermişler. başlarının sıkıcı olduğunu söyleyebilirim, evet. işin içine brandon dahil olduğu andan itibaren kitap kendisinin içine almayı başarıyor. gereksiz mi uzatıldı acaba diye düşündüğüm anlar olsa da, post-it yapıştığım yerler oldukça vardı. birinci kitabı olan sıfır okunduktan sonra devamı olan bu kitaba kesinlikle şans verilmeli :)
Sana Ait
6.4/10
· 26 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5
Betül
Sıfır'ı inceledi.
408 syf.
·
24 günde
·
1/10 puan
"Bunlar bir bitse de kitaplıkta yer açılsa" görevime tam gaz devam ediyorum. Beni şaşırtmayan bir kitap bu da. Tıpkı sözleşme gibi! Ağaçların ağladığı, kağıtların deli gibi yanmak istediği kitaplar bunlar... Küçükken dizilerden filmlerden etkilenmiş kişilerin düşüncelerini kağıda dökmesi normal karşılanabilir de yayınevlerinin bu tarz içerikleri hür iradeleri ile basıp topluluğa yaymasının mantıklı bir açıklaması yok benim gözümde.
Sıfır
5.5/10
· 69 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Gülçin
Sıfır'ı inceledi.
408 syf.
·
Puan vermedi
Bu kitabı okuyana kadar neler okuyabilirdim diye gelen büyük pişmanlık. Kadınları aşağılayan, emir veren, hapseden bir insanı dünyanın en etkileyici insanı olarak lanse eden de yine bir kadın. Grinin Elli Tonu furyası bitmeli artık. Arkadaşlar Grinin Elli Tonu da bir başyapıt değil ki böyle çakmalarını yazasınız. O da leş bir kitap. Bu kitabın basılması için ziyan olan ağaçlara yazık…
Sıfır
5.5/10
· 69 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Persephone
Sıfır'ı inceledi.
408 syf.
·
1 günde
·
5/10 puan
Seri olan kitabın birinci kitabı ama bence yazar tek kitap halinde yazabilirdi. Gereksiz çok uzatmış. Baş kahramanımız olan kız çok salaktı ya... Neyse idare ederdi. Okunmaz demiyorum ama bayılarak da okumadım açıkçası. yazarımız maalesef bazı yazarların kitaplarına özenmiş ve kopyalamış gibi.
Sıfır
5.5/10
· 69 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
12