1000Kitap Logosu
Sıfır
Sıfır
Sıfır

Sıfır

Vincent Serisi 1

OKUYACAKLARIMA EKLE
5.5
26 Kişi
69
Okunma
16
Beğeni
1.035
Gösterim
408 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 11 sa. 34 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Epsilon Yayınevi · Ocak 2016 · Karton kapak · 9786051730974
Dünyaya ilk kez gözlerimi açtığımda günahsız bir bebektim, ikinci kez açtığımda ise sevgiye yabani bir kız çocuğu. Babasının göğsünü deşip kalbini yaraladığı küçük kız çocuğuydum. Bilmeden herkese düşman, bir o kadar herkese muhtaçtım.
3 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺17,55
5.5
10 üzerinden
26 Puan · 10 İnceleme
Betül
Sıfır'ı inceledi.
408 syf.
·
24 günde
·
1/10 puan
"Bunlar bir bitse de kitaplıkta yer açılsa" görevime tam gaz devam ediyorum. Beni şaşırtmayan bir kitap bu da. Tıpkı sözleşme gibi! Ağaçların ağladığı, kağıtların deli gibi yanmak istediği kitaplar bunlar... Küçükken dizilerden filmlerden etkilenmiş kişilerin düşüncelerini kağıda dökmesi normal karşılanabilir de yayınevlerinin bu tarz içerikleri hür iradeleri ile basıp topluluğa yaymasının mantıklı bir açıklaması yok benim gözümde.
Sıfır
5.5/10
· 69 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Gülçin
Sıfır'ı inceledi.
408 syf.
·
Puan vermedi
Bu kitabı okuyana kadar neler okuyabilirdim diye gelen büyük pişmanlık. Kadınları aşağılayan, emir veren, hapseden bir insanı dünyanın en etkileyici insanı olarak lanse eden de yine bir kadın. Grinin Elli Tonu furyası bitmeli artık. Arkadaşlar Grinin Elli Tonu da bir başyapıt değil ki böyle çakmalarını yazasınız. O da leş bir kitap. Bu kitabın basılması için ziyan olan ağaçlara yazık…
Sıfır
5.5/10
· 69 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
408 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Hayatımda uzun zamandır bu kadar sürükleyici ve sonuna gelmek için can attığım, meraktan diğer sayfada ne yazıyor diye inatla okuduğum bir kitap olmamıştı.. Seri halinde olan ve gerçekten herkesin okuması gereken bir kitap..
Sıfır
5.5/10
· 69 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
ljósið
Sıfır'ı inceledi.
408 syf.
·
3/10 puan
Tek kelimeyle klişe bir kitaptı. Kötü müydü, çok değil ancak iyi de sayılmazdı. Brandon adında ki erkek karakterimiz bir kızı babasından satın alıyor. Kız da sürekli babadan şiddet gören ama dersleri süper olan saf karakter. Hemen hemen yazılan tüm aşk kitaplarında ki karakter yani. Sonra aşk başlıyor falan falan... Wattpad'den çıkmış bir kitap. Kitabın kapağını, konu klişe olsa dahi anlatım tarzıyla süslemeler yapmasını ve akıcı olmasını beğendim. Kitap bir günde okunabilir derecede akıcı ilerliyor. Benim 'reading slump' döneminden kopmama yardımcı oldu. Ara ara güzel heyecanlar katmış olsa da bunlar da klişe olaylar olduğu için kenara atasım geldi. Son olarak gelelim kitabın fiyatında ki saçmalığa... Bu kitap neden bu kadar pahalı? Gerek konu, gerek kapak kağıt vs konusunda asla üst düzey bir özellik olmamasına rağmen fiyatının indirimsiz hali neden bu kadar dudak uçuklatıcı şekilde harbiden anlayamadım. Çok şükür ben indirimde 10₺ almıştım. Eğer 33₺ gibi bir miktarda alsaydım isyan çıkarırdım. Kısaca bu kitabı okusanız da okumasanız da bir şey kaybetmezsiniz. Eğer çerezlik bir kitap arayışındaysanız ve bu kitabı indirimde görürseniz o zaman alın ve okuyun. Onun dışında gerek yok.
Sıfır
5.5/10
· 69 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2