Çatı Dollanganger Serisi 1

8,0/10  (50 Oy) · 
381 okunma  · 
35 beğeni  · 
1.861 gösterim
"ÇATI", bütün dünyada yankılar uyandıran inanılmaz serüvenin kitabıdır. Yayınlandığı andan itibaren bütün dünyada en çok satan kitaplar arasına giren bu romanı okurken, böyle olayların yaşanmış olabileceğine inanamayacaksınız. Amerikalı genç kadın yazar V.C. Andrews küçük yaşta geçirdiği hastalıktan ötürü, ömür boyu üzerinde yaşayacağı tekerlekli sandalyesinde yazmaktan şikayetçi olmadığını açıklıyor. Kitaplarının konusunu gerçek hayattan alıp almadığı sorusunu da cevapsız bırakıyor.
 • Baskı Tarihi:
  1983
 • Sayfa Sayısı:
  386
 • ISBN:
  9789754055825
 • Orijinal Adı:
  Flowers In The Attic
 • Çeviri:
  Füsun Doruker
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:

şahsen kitabı genel anlamda beğensem de, yasak bir şekilde evlenen çiftin çocuklarının yaptığı davranışlar midemi bulandırdı. ama farklı bir tarzı var okunabilir

Ezgi 
27 Ara 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

klasik andrews kitaplarından biri. iç karartıcı, bunaltıcı..genel olarak evin küçük kızının tacize uğradığı ya da abisiyle ilişki yaşadığı, okurken sizi bunalımlardan bunalımlara sürükleyecek bir kitap daha.

Gülman Tuncer 
17 Eki 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

Bende derin izler bırakan ve serisini bitirdigim kitapların ilki.Kitabı okuduğunuzda kendinizi ve ön yargılarınızı sorgulamaya başlıyorsunuz.Ben olsaydım?

Kitaptan 4 Alıntı

Gülnur Gülhan 
13 Tem 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Biz önce 4 kişiydik.
Şimdi 3 kaldık.
Catherine, Cory, Christopher

Çatı, V. C. AndrewsÇatı, V. C. Andrews

Ama hayaller çabucak yok olan örümcek ağları gibidir ve hemen gerçeğe dönersiniz. Peki mutluluk nerede? Geçmiş günlerde mi? Gelecekte mi? Kesinlikle bugünde, bu saatte, bu dakikada değil.

Çatı, V. C. AndrewsÇatı, V. C. Andrews
Onur Özkan 
02 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Doğrusunu isterseniz, küçük bir çocukken, yaşamın upuzun ve mükemmel bir yaz günü gibi sürüp gidecegine inanırdım. Çünkü öyle başlamıştı. Çocukluğum konusunda, o dönemi mutlu geçirdiğimden dolayı şükran borçlu olduğumu söylemekten başka anlatacak pek bir şey hatırlamıyorum. Orta sınıf mahallemizde her yerde görülen sıradan çocuklardık.

Çatı, V. C. Andrews (Sayfa 7 - Birinci Bölüm - Elveda Baba)Çatı, V. C. Andrews (Sayfa 7 - Birinci Bölüm - Elveda Baba)