1000Kitap Logosu
EMRE YAMAN
EMRE YAMAN
EMRE YAMAN
TAKİP ET
EMRE YAMAN
@EMRE7YAMAN
Nadir mallar mevcuttur. Her derde şifa bulunur. Kayıp eşyalar aranır. Bozuk ne varsa mayalanır. Fal bakılmaz. Aşk iksiri satılmaz. Büyü yapılmaz. . Herhangi bir sınavından bir ekmek kapısı çıkar ümidiyle ÖSYM ye para yedirmekle meşgul...
ÖĞRENCİ
ÜNİVERSİTE
DENİZLİ
İZMİR
34 kütüphaneci puanı
421 okur puanı
10 Eki 2014 tarihinde katıldı.
334
Kitap
334
İnceleme
158
Alıntı
19
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
EMRE YAMAN
Pal Sokağı Çocukları'ı inceledi.
235 syf.
·
6 günde
·
10/10 puan
Çocukların ve hatta yetişkinlerin okuması gereken güzel bir kitap. Mahalle çocuklarının bir oyun alanı için birbirlerine karşı verdikleri anlamlı mücadele.. Grup çalışması, fedakarlık, liderlik, sadakat ve hüzün bu kitapta.
Pal Sokağı Çocukları
8.9/10
· 11,2bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
EMRE YAMAN
Dünyanın Çivisi'yi inceledi.
95 syf.
·
18 günde
·
8/10 puan
Dünyanın Çivisi kısacık bir çağdaş öykü. Özellikle verdiği toplumsal mesajlar yerinde ve başarılıydı. İlk öykü "Fotoşop", sadece öykü olarak sıradanlaştırmamak lazım,verdiği toplumsal mesajlarla ne de güzel bir örnek olmuş dedirtti. Devletimiz var olsun köyün birine park yapıyor. Açılış yapılacak ee resim çekilmesin mi bakanlarımız çocuklarla?Çekilsin tabii çekilmesine de, çocuklar nerede? Bakınıyorlar koca köyde tek bir çocuk var. Sinirleniyorlar haliyle. Park ıssız,çocuk yalnız,haliyle çürümeye terk ediliyor. Canım devletim,sevgili milletvekillerim yaptı mı yaptılar. Neyse ben ikinci öyküdeki gibi Hıpp,tuttum dilimi...Son öykü düşle gerçek arası bir üçleme. O da sorgulamaya itiyor biz okuyucuları.
Dünyanın Çivisi
OKUYACAKLARIMA EKLE
3