Giriş Yap
Fatih Yılmaz
@LookBook
6 okur puanı
15 Tem 2020 tarihinde katıldı
Şu anda okuduğu kitap
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
224 syf.
·
9/10 puan
Etkileyici bir anlatı
İşi beyin ve beyin hastalıkları ile uğraşmak olan bir bilim insanının tüm beynine yayılan ileti derecede habis tümörlerle yaşadığı müthiş savaşı anlatan etkileyici bir kitap. Akıl hastalıklarının organik nedene bağlı oluşunu da gösteren bu kitabı okurken deliliğe giriş ve ondan kurtuluşu birinci ağızdan dinliyor olacaksınız.
Reklam
216 syf.
·
8/10 puan
Çoğunlukla tarihi roman yazmış olan Amin Maalouf’un distopik bir yakın geleceği anlattığı bilim kurgu türü anlatısı. Yine şahane iş çıkarmış. Protogonistten kitabın geçtiği coğrafyaya, birinci tekil şahıs dilinin dezavantajını okuyucuyu hikayeye çekmedeki ustalığa dönüştürmeye dek pek çok açıdan başarılı bir ürün ortaya koymuş. 200 küsür sayfa üç-dört oturuşta bitti. Tavsiye ederim. 8/10

Okur takip önerileri

K E R E M
@bitirhakem1000Kitap'ta popüler
Selçuk
@Selcuk1121000Kitap'ta popüler
Gamze Bülbül
@gamzebulbul1000Kitap'ta popüler
Daha fazla göster
250 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Bellek sorunlar ile ilgili, özellikle unutkanlık üzerine yararlı bilgiler içeriyor. Okuması kolay, akıp gidiyor. Yaşlanma ile beraber gelişen hafıza sorunlarına yönelik pratik teknikler de sunuyor. Kendisinde ya da bir yakınında hatırlama ile ilgili sorunlar bulunan herkese tavsiye ederim.
bir kitabı okumaya başladı · 2yıl
Reklam