Giriş Yap
Melike Tknglu
@Melikegiz
4 okur puanı
24 Ara 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Güneşin bulutlara, Üzülence iyileşen yaralar vardır. Sonra anlarsın bunu, şimdilik büyü… Bir elmaya sorulur mu niye elma olduğu? Bir kuşa niye konduğu incir dalına? Hayata sorduğum bince soru, misafire kahve, kuzuya kına… Sonra anlarsın, şimdilik büyü… Sayısız alfabesi var bakışlarının, Kim cesaret edebilir seni bilmeye? Ah… Sen de bilmiyorsun çok istesen de, Yetmiyor zaman ve kelimeler. Sonra anlarsın, şimdilik büyü… Ne çok bileşeni var kimliğimizin. Çılgınlıklar, sevinçler, yarım hayaller, Acılar, aymazlıklar ve başka şeyler. Bir araya geliyor işte, mucize. Sonra anlarsın, şimdilik büyü… Ölürsem sevinirim demişti bir şair. Ölünce sevinecek, sevilecek şairiz… Aşka dair olmayan ne var yaşadığımız? Bir kalbi olduğunu söylüyor her his. Sonra anlarsın, şimdilik büyü.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
“Hah, buyurun size zamane gençliği. Vücuttan başka bir şey göremezsiniz ki. Bizim zamanımızda öyle değildi. Aşkım kuvvetlendikçe, o gözümde bedensizleşiyordu.”
"Dünya, çabalarımın değerini bilmeyecektir", dedi kendi kendine. Anlaşılmamaktan gurur duyuyordu çünkü tüm dahiler bu bedeli ödemişlerdi.
bir kitabı okumayı düşünüyor
"Rüzgar gibi Ağustos geçti ellerimizden Meyvalar bizi bal renkli günahlara çağırıyorlar Bir yanda yaşanmamış günlerin hırsı Bir yanda boşa geçen gecelerin acısı Malum o dramın en güzel perdesindeydik.. "
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Reklam
·
Reklamlar hakkında