Merve Acar

Merve Acar
@MerveAcr
- Kaymuş
.
City, University of London
London, 18 Eylül
373 okur puanı
Haziran 2019 tarihinde katıldı
366 syf.
1/10 puan verdi
Yahudilik kokan bir kitaptı, tavsiye etmiyorum. Yahudilik kokan bir kitaptı, tavsiye etmiyorum. Yahudilik kokan bir kitaptı, tavsiye etmiyorum. Yahudilik kokan bir kitaptı, tavsiye etmiyorum. Yeterince karakter oldu mu?
The Hobbit
The HobbitJ. R. R. Tolkien · Houghton Mifflin Harcourt · 200714,3bin okunma
Reklam
77 syf.
4/10 puan verdi
Yazar burada ne demek istedi?
Baştan sona alegorik bir kitap olduğu için muhtemelen okuduğunuzda yazar burada ne demek istedi diye soracaksınız kendinize, bu soruyu çok güzel bir şekilde cevaplayan şu incelemeyi bu vesileyle paylaşmak isterim: #93628295
Metamorphosis
MetamorphosisFranz Kafka · Karbon Kitaplar · 2016226,9bin okunma
488 syf.
10/10 puan verdi
Çok güzel bir kitap. Çok değerli, samimi ve hakikat dolu. Okunması şiddetle tavsiye edilir. Muzaffer Ozak hazretlerine Allahtan rahmet dilerim, rabbim mekanını cennet eylesin, sevdikleriyle haşreylesin. O ki Hz Pir Abdulkadir Geylani’yi ziyarete gittiğinde sürünerek gitmişti kabrine. Manevi alemde ise kendisine buna mükabil hediyeler sunulmuştu. Rabbim derecesini ali etsin.
Ziynet-ül Kulub
Ziynet-ül KulubMuzaffer Ozak · Salah Bilici Kitabevi Yayınları · 200531 okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
%14 (55/376)
·
Puan vermedi
Yarım Bıraktım
Malesef Peygamber Efendimizin vefatından sonraki olaylar için verilen bilgilerin güvenilirsizliği yüzünden kitabı yarım bırakıyorum. Yazar objektif bir kitap ele aldığını vaad ediyor bize kitabın başında fakat okurken bunun böyle olmadığını fark ediyorum. Hazreti Ali Efendimizi daha güvenilir kaynaklardan okumayı tavsiye ederim.
Müminlerin Emiri Hz. Ali
Müminlerin Emiri Hz. AliAbdülbaki Gölpınarlı · Kapı Yayınları · 201921 okunma
108 syf.
10/10 puan verdi
Sevmek için tanımak gerekir
Çok güzel bir kitap. Öz ve özet olarak 12 imamı ve dahi 4 kutub -ki onlar Hazreti Abdülkadir-i Geylani, Seyyid Ahmed Rufai, Seyyid Ahmed Bedevi ve İbrahim-i Dessuki hazretleri- ile Ebül Hasan Şazeli ve Şahı Nakşibend Hazretleri hakkında bize onların doğum ve nesebi, ilmi, takvaları ve kerametleri hakkında bilgi sunmakta. Kitabın asli amacı bizlerde Ehli Beyt muhabbeti uyandırıp, bu mübarek nesli sevmeye ve Ehli Beyt’in hizmetinin kıyamete kadar devam edeceğinin anlaşılmasına vesile olması. Ehli Sünnet dairesinde yazılan bu eserin okunup okutulmasını tavsiye ederim. Bu büyükleri herkes bilmeli.
Ehl-i Beyt İmamları
Ehl-i Beyt İmamlarıSiraceddin Önlüer · Semerkand Yayınları · 2013261 okunma
Reklam
Reklam
57 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.