Okur
Züleyhakvl
TAKİP ET
Züleyhakvl
@Zuleyhanar
Üniversite
Rize
30 okur puanı
10 Oca 23:21 tarihinde katıldı.
58
Kitap
26
İnceleme
0
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Züleyhakvl
İslam Edebinden Demetler'i inceledi.
400 syf.
·
3 günde
·
Puan vermedi
Eser 400 sayfa olmasına rağmen günümüzde ihtiyacımız olan hususi meseleleri anlattığı için aklınıza gelen şeylerle sayfalar birbiri ardınca hemen ilerliyor. Okuyup bitireyim deyip bir kenara koyulacak bir kitap kesinlikle değil bu yüzden böyle güzel eseri evinizde bulundurup ara ara göz gezdirip okumanızin büyük faydasının olacağını düşünüyorum. Gün gün unuttuğumuz adaplari yeniden hatırlamamız ve edep güzelliğine vesile olması için bizlere sunulmuş bir eser.
İslam Edebinden Demetler
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
Züleyhakvl
Dünyanın En Mutlu Kadını'ı inceledi.
304 syf.
·
7 günde
·
Puan vermedi
Bu kitap kadının diniyle mutlu olmasını Allah'ın lütfu ile ve sahip olduğu nimetlerle sevinmesini Allah adına ondan talep ediyor. Aynı zamanda gam ve kederi artan her kadını zorluktan sonra kolaylığı gözetmeye çağıran onun temiz aklına nezih ve saf ruhuna "Sabret Allah'a tevekkül et ümitsizliğe kapilma ve iyimser ol." Çünkü Allah seninle Beraberdir diye seslenen bir ümit tebessümü ve bir müjde pırlantasidir.
Dünyanın En Mutlu Kadını
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
Züleyhakvl
Engel Duvarı'ı inceledi.
240 syf.
·
6 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Kendi hayat hikâyesini kaleme alan yazar insanlara asıl engelin zihinde olduğunu belirtiyor. Bedensel engeline rağmen büyük başarılara imza atan bir isim olur ve başarılarıyla herkese ilham kaynağı olur. Hayat enerjisi hiç bitmeyen çocukları çok seven yaşamı boyunca asla pes etmeyen güçlü bir kadın olarak herkese örnek olur. Okuması çok keyifli bir kitaptı .
Engel Duvarı
9.0/10
· 48 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3