1000Kitap Logosu
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir
TAKİP ET
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir
@caliskanari
İnsan ve Kadın, öğretmen ve öğrenci, bir anne bir eş ve bir evlat, Müslüman ve Laik, Atatürkçü ve feminist, yenilikçi ve gelenekçiyim, aslına bakarsanız tüm karmaşası ve muhteşem harmanı ile tam anlamıyla bir TÜRKüm.
Öğretmen
Kayseri
451 okur puanı
05 Eki 2013 tarihinde katıldı.
603
Kitap
289
İnceleme
16
Alıntı
27
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir
Bahara Açılan Pencere'yi inceledi.
344 syf.
·
7/10 puan
Bir noel hikayesi desek yeri. Benim çok sevmediğim Küçük mucizler Dükkanı kitabına çok benzeyen, çay yapmak, eve girmek, su içmek gibi basit olayları "yavaşça yerinden kalltı, 3 adım atarak tezgaha yaklaştı, saçından bir tutamı geriye atıp dolabı açtı, bir bardak aldı, musluğun soğuk tarafını sakince açıp suyu bardağa doldurdu, iki eliyle kavradı ve büyük yudumlarla suyunu içti" diye uzun uzun paragraflarla yazılan ama ne yazık ki hiçbir şey anlatmayan, sadece kitap uzatan yazılarla dolu bir kitap. Fakat genel olarak hikaye güzel, sıcak, sevgi dolu, umut verici. Bu tarz uzun yazılan kitapları sevenler için ideal.
Bahara Açılan Pencere
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
320 syf.
·
Puan vermedi
Dizi tadında bol ve detayların yer aldığı; aile, umut, sevgi içerikli hoş bir aile romantik komedisi diyebiliriz. Yahu, ben televizyonda dizi izlemek istemiyorum ama TV filmi diye geçen filmlere benzeyen bir kitap okumayı istiyorum, diyorsanız tavsiye ederim.
Kış Şarkısı
8.0/10
· 5 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4