Yatağımdaki Yabancı Historical Serisi 2

7,9/10  (10 Oy) · 
49 okunma  · 
9 beğeni  · 
989 gösterim
Dört yıl önce Isabel’e mantık evliliği yapmayı teklif ettiğinde Gray vurdumduymaz bir yakışıklıdır fakat artık genç adamın içindeki o çocuksu serseriden geriye eser kalmamıştır. O artık sırların içine gömülmüş ve kaybolduğundan beri yaptığı şeyler hakkında hep sessiz kalmıştır.
AŞKSA BU OYUNUN EN BÜYÜK SÜRPRİZİ
Isabel’in kolaylıkla başa çıkabildiği o pervasız genç artık yoktur ve bu tutkulu adam ehlîleştirilemez gibi görünmektedir. Genç kadın, Gray’in içinde yanan ateşi keşfetmeye cesaret edebilecek ve karşı konulamaz bir yabancıya dönüşen âşığına içini açabilecek midir?

"Nefes kesici olmayan tek bir satırı dahi yok."

- Romance Junkies -

"Cüretkâr bir biçimde özgün, cesur ve duygusal.Zekice kurgulanmış."

- Romantic Times -

"Sylvia Day'in kitapları her kadının hak ettiği bir ödül."

- Teresa Medeiros -

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2013
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786053431022
 • Orijinal Adı:
  The Stranger I Married
 • Çeviri:
  Müge Kocaman Özçelik
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Merve Aslankılıç 
31 Oca 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Kitabın ilk sayfasını açıp okumaya başladım ve iki sayfa okuduktan sonra kafamda koskocaman bir ön yargı oluştu. Sonuçta Isabel her zaman okuduğumuz el değmemiş, genç İngiliz leydilerinin yanında bile geçmiyordu. Gerard zaten hovardanın dik alasıydı. "Bu kitap nasıl bitecek" diye isyan ettim başta. Ancak ilerledikçe kitap elimden düşmedi! Crossfire'dan sonra yazarın bu kitabını okumak değişik geldi. Sonuçta tarihi bir romandı ve yazarın modern romanlarından birini okuduktan sonra garip gelmişti.

Kitap ilerledikçe yazarın ne kadar iyi bir iş çıkardığını gördüm. Bu kitap sekiz puanlık çünkü karakterler çok savruktu. Demek istediğim, kafalarının içine bir türlü giremedim. Mesela Isabel sevgilisinden ayrılmış, ne ara nasıl ayrıldı bunu anlayamadım. Bazı noktalar tamamlanamamış gibi geldi bana.

Bu kitap gerçekten ön yargılarımı yıkan bir kitap oldu. Siz siz olun asla "bu konu da okunur mu?" demeyin. Bakın, kadın nasıl okutmuş kitabını...

Balım Eda 
29 Ara 2015 · Kitabı okudu · 3 günde · 5/10 puan

Sürekli sevişen insanlar ve kimin eli kimin cebinde belli deģil kitapta ama arada bu tarzlar romantizmi unutanlar ićin vasatin biraz ustu denilebilir.Kitaplar degerlidir.O yuzden tavsiye ederim.Rahatsizlik duydugum birsey yoktu kitapta.