Kördüğüm Sihirli Çıkrık Serisi 1

7,4/10  (28 Oy) · 
72 okunma  · 
16 beğeni  · 
915 gösterim
“Seksi ve eğlenceli. Karşı koymak imkânsız. Bayıldım!”
Lori Foster

“Heidi Betts romantik öykülere seksi, yeni bir soluk getiriyor. Muhteşem!”
Carly Phillips

“Neşeli ve benzersiz bir anlatım, çekici karakterler, akıcı diyaloglar bir araya gelip Kördüğüm’ün yılın en eğlenceli romantik hikâyesi olmasını sağlamış. Mizah ile erotizmi bir araya getirebilme yeteneği Heidi Betts’i günümüzün aşk romanı yazarları arasında üst sıralara yerleştiriyor.”
Lisa Kleypas

“Yeni, ateşli, karşı konulamaz. Kördüğüm’ün her sayfasına bayılacaksınız.”
Leanne Banks

Dylan Stone, Cleveland Herald gazetesindeki, Veronica Chasen’ın da başvurduğu işe kabul edilince iki gazeteci arasında amansız bir rekabet, köşe yazıları aracılığıyla sürdürdükleri bir savaş başlar. Birbirlerine bungee jumping veya rafting yapmak, dövme yaptırmak gibi konularda meydan okurlar, ilk pes eden yenilmiş sayılacaktır. Ama Veronica’nın son numarası, Dylan’ı belki de hayatının en zor işiyle karşı karşıya getirir. Victoria Dylan’ın örgü örmeyi öğrenemeyeceğini iddia eder.

Dylan babaannesinin bile yapabildiği bir şeyin kendisini korkutmasına izin verecek değildir. Bir atkı örecek, Veronica’nın her hafta toplanan örgü grubuna katılacak kadar cesurdur. Ancak insanın sinirine dokunacak kadar yakışıklı bir erkek olan Dylan örgü grubuna gelip bütün kadınları büyüleyince Veronica kendini çetrefilli bir düğümün içinde bulur ve bu düğüm aşka çok benzemektedir.

ÖFKELERİ SONSUZA DEK SÜRECEK MİYDİ?

YOKSA AŞK, HER DÜĞÜMÜ ÇÖZECEK KADAR GÜÇLÜ MÜYDÜ?
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  280
 • ISBN:
  9786055358044
 • Orijinal Adı:
  Tangled Up in Love
 • Çeviri:
  Süreyya Çalıkoğlu
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pelin Sueda 
 29 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Kitap,çerezlik olarak nitelendirilecek kadar basit,akıcı bir dille yazılmış.İnsana edebi bir katkısı yok belki ama okurken gerçekten çok keyif aldım ve örgü örme detayını gerçekten sevdim.Kafanızı dağıtacak,çekişmeli,tatlı,sade bir aşk hikayesi.Çok büyük beklentilere girmeden çerezlik bir kitap olduğunu bilerek başlayın.Ben Heidi Betts'in kalemini sevdim,klişe olsa da taze ve şirin bir roman yazmış,ben okurken eğlendim açıkçası.Sihirli Çıkrık Serisi'ne devam etmeyi düşünüyorum ve romantik severlere şiddetle olmasa da tavsiye ediyorum.İyi okumalar.

Duru Ezel 
26 Eki 2017 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Son zamanların modası erotik aşk mı denir . Aşkın içindeki erotizm tabuları yıkmak cinsellik mi denir bilmiyorum ama bu akıma dahil olan bir kitap. Genelde romantik komik ve eğlenceli kitaplar yazan Heidi Betts baktı ki böyle olmuyor elini taşının altına koyması gerektiğini anlamış sanırım :)

Kördüğüm kitabı sadeliği ile dikkat çekiyor ve klasik aşk romanlarının aksine okurlarına eğlenceli hikayeler sunuyor. Okurken hem eğleniyorsunuz, hem romantik bir aşkı hissediyorsunuz hem de erotik içeriği ile iki kişinin tutkusunu da yaşıyorsunuz.

Kördüğüm benzeri kitaplar

Goncagül 
04 Oca 20:09 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Kitap bir solukta aktı gitti fakat eksik noktaları vardı sanki. Okuduğumda pek tatmin olmuş hissetmedim. Sadece ve yüzeysel işlenmişti olaylar sanırım bundan kaynaklı bir tatminsizlik hissettim. Okunsa da olur okunmasa da dediğim kitaplardan biri oldu

Tadında eğlenceli çekişmeli hoş bir kitaptı
Birbirinden etkilenen çiftleri seviyorum
Bu kitapta ise bunu çok iyi görüyoruz. Onların birbirleri ile iddaya girmelerine bayıldım. Hoş ve eğlenceli kitap okumak isteyen olursa tercih yapabilir.

PINAR DEĞİRMENCİ 
09 Haz 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Tadında eğlenceli çekişmeli hoş bir kitaptı
Birbirinden etkilenen çiftleri seviyorum
Bu kitapta ise bunu çok iyi görüyoruz. Onların birbirleri ile iddaya girmelerine bayıldım. Hoş ve eğlenceli kitap okumak isteyen olursa tercih yapabilir.

Edebiyat dersindeki okuma saatinde hunharca gülerek ve mutlu olarak okuduğum en sevdiğim kitaplardan kendisi. Örgü örmeyi aşka bağdaştırmak kesinlikle mükemmeldi. Kesinlikle okunmalı...

Kitaptan 3 Alıntı