Kördüğüm Sihirli Çıkrık Serisi 1

7,4/10  (28 Oy) · 
76 okunma  · 
16 beğeni  · 
981 gösterim
“Seksi ve eğlenceli. Karşı koymak imkânsız. Bayıldım!”
Lori Foster

“Heidi Betts romantik öykülere seksi, yeni bir soluk getiriyor. Muhteşem!”
Carly Phillips

“Neşeli ve benzersiz bir anlatım, çekici karakterler, akıcı diyaloglar bir araya gelip Kördüğüm’ün yılın en eğlenceli romantik hikâyesi olmasını sağlamış. Mizah ile erotizmi bir araya getirebilme yeteneği Heidi Betts’i günümüzün aşk romanı yazarları arasında üst sıralara yerleştiriyor.”
Lisa Kleypas

“Yeni, ateşli, karşı konulamaz. Kördüğüm’ün her sayfasına bayılacaksınız.”
Leanne Banks

Dylan Stone, Cleveland Herald gazetesindeki, Veronica Chasen’ın da başvurduğu işe kabul edilince iki gazeteci arasında amansız bir rekabet, köşe yazıları aracılığıyla sürdürdükleri bir savaş başlar. Birbirlerine bungee jumping veya rafting yapmak, dövme yaptırmak gibi konularda meydan okurlar, ilk pes eden yenilmiş sayılacaktır. Ama Veronica’nın son numarası, Dylan’ı belki de hayatının en zor işiyle karşı karşıya getirir. Victoria Dylan’ın örgü örmeyi öğrenemeyeceğini iddia eder.

Dylan babaannesinin bile yapabildiği bir şeyin kendisini korkutmasına izin verecek değildir. Bir atkı örecek, Veronica’nın her hafta toplanan örgü grubuna katılacak kadar cesurdur. Ancak insanın sinirine dokunacak kadar yakışıklı bir erkek olan Dylan örgü grubuna gelip bütün kadınları büyüleyince Veronica kendini çetrefilli bir düğümün içinde bulur ve bu düğüm aşka çok benzemektedir.

ÖFKELERİ SONSUZA DEK SÜRECEK MİYDİ?

YOKSA AŞK, HER DÜĞÜMÜ ÇÖZECEK KADAR GÜÇLÜ MÜYDÜ?
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  280
 • ISBN:
  9786055358044
 • Orijinal Adı:
  Tangled Up in Love
 • Çeviri:
  Süreyya Çalıkoğlu
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pelin Sueda 
 29 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Kitap,çerezlik olarak nitelendirilecek kadar basit,akıcı bir dille yazılmış.İnsana edebi bir katkısı yok belki ama okurken gerçekten çok keyif aldım ve örgü örme detayını gerçekten sevdim.Kafanızı dağıtacak,çekişmeli,tatlı,sade bir aşk hikayesi.Çok büyük beklentilere girmeden çerezlik bir kitap olduğunu bilerek başlayın.Ben Heidi Betts'in kalemini sevdim,klişe olsa da taze ve şirin bir roman yazmış,ben okurken eğlendim açıkçası.Sihirli Çıkrık Serisi'ne devam etmeyi düşünüyorum ve romantik severlere şiddetle olmasa da tavsiye ediyorum.İyi okumalar.