Sihirli Çıkrık Serisi 1

Kördüğüm

Heidi Betts
“Seksi ve eğlenceli. Karşı koymak imkansız. Bayıldım!” Lori Foster “Heidi Betts romantik öykülere seksi, yeni bir soluk getiriyor. Muhteşem!” Carly Phillips “Neşeli ve benzersiz bir anlatım, çekici karakterler, akıcı diyaloglar bir araya gelip Kördüğüm’ün yılın en eğlenceli romantik hikayesi olmasını sağlamış. Mizah ile erotizmi bir araya getirebilme yeteneği Heidi Betts’i günümüzün aşk romanı yazarları arasında üst sıralara yerleştiriyor.” Lisa Kleypas “Yeni, ateşli, karşı konulamaz. Kördüğüm’ün her sayfasına bayılacaksınız.” Leanne Banks Dylan Stone, Cleveland Herald gazetesindeki, Veronica Chasen’ın da başvurduğu işe kabul edilince iki gazeteci arasında amansız bir rekabet, köşe yazıları aracılığıyla sürdürdükleri bir savaş başlar. Birbirlerine bungee jumping veya rafting yapmak, dövme yaptırmak gibi konularda meydan okurlar, ilk pes eden yenilmiş sayılacaktır. Ama Veronica’nın son numarası, Dylan’ı belki de hayatının en zor işiyle karşı karşıya getirir. Victoria Dylan’ın örgü örmeyi öğrenemeyeceğini iddia eder. Dylan babaannesinin bile yapabildiği bir şeyin kendisini korkutmasına izin verecek değildir. Bir atkı örecek, Veronica’nın her hafta toplanan örgü grubuna katılacak kadar cesurdur. Ancak insanın sinirine dokunacak kadar yakışıklı bir erkek olan Dylan örgü grubuna gelip bütün kadınları büyüleyince Veronica kendini çetrefilli bir düğümün içinde bulur ve bu düğüm aşka çok benzemektedir. Öfkeleri sonsuza dek sürecek miydi? Yoksa aşk, her düğümü çözecek kadar güçlü müydü?
Yazar:
Heidi Betts
Heidi Betts
Çevirmen:
Süreyya Çalıkoğlu
Süreyya Çalıkoğlu
Editör:
Merve Süzer
Merve Süzer
Tahmini Okuma Süresi: 7 sa. 56 dk.Sayfa Sayısı: 280Basım Tarihi: Şubat 2016İlk Yayın Tarihi: 2012Yayınevi: Ephesus YayınlarıOrijinal Adı: Tangled Up in Love
ISBN: 9786055358044Ülke: TürkiyeDil: TürkçeFormat: Karton kapak

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
280 syf.
5/10 puan verdi
·
Beğendi
·
20 saatte okudu
Çok tatlı, eğlenceli bir kurgusu var kitabın. Ne çok basit ne de çetrefilli bir şekilde ilerledi. İki karakterinde birbiriyle çekişmelerini, arkadaşlık ilişkilerini ve esprili kişiliklerini çok sevdim. İki insanın birlikte olması keşke bu kadar kolay, dolaysız yoldan ve net olabilse keşke. Kafa dağıtmak ve mutlu olmak istiyorsanız okuyabileceğiniz bir kitap.
Kördüğüm
KördüğümHeidi Betts · Ephesus Yayınları · 2016328 okunma
Reklam
280 syf.
8/10 puan verdi
·
1 saatte okudu
Ronnie ve Dylan aynı şirkette köşe yazarlığı yapan ve birbirinden nefret eden iki kişidir. Yazdıkları köşe yazılarıyla birbirlerine sürekli zorlu görevler vererek meydan okurlar. Bir gün Ronnie, Dylan'a hayatının en zorlu görevini verir: Örgü örmek. Dylan bu savaşı kaybetmemeye kararlıdır. Bunun için en büyük yardımı da baş düşmanından alacaktır. Kitap çok keyifliydi. Karakterleri çok sevdim. Yan karakterlerin hikayesini de çok merak ediyorum. Ayrıca girdiğim rs'den beni çıkardığı için yazara teşekkür ediyorum..
Kördüğüm
KördüğümHeidi Betts · Ephesus Yayınları · 2016328 okunma
280 syf.
·
Puan vermedi
Okumaya başladıktan bir süre sonra daha önce okuduğumu fark ettim. O yüzden çok keyifli olmadı tabi benim açımdan. Ama genel olarak ilk kez okuyormuş gibi düşünürsek eğlenceli, akıcı ve kendini okutan bir kitaptı. Tavsiye ederim.
Kördüğüm
KördüğümHeidi Betts · Ephesus Yayınları · 2016328 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.