Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
“Ayağın gurbete düştü de alıştın mı, bırak.Her zaman gidersin. Gurbet çağırır, duramaz,mümkünü yok duramaz gidersin.Gitmesen köy yeri batar,bunalırsın. Kendir kement tutamaz seni, gidersin.Gidince de durabilir misin? Ne mümkün? Bu kez sıladır içinde yaf yaf eder, burcu burcu...
"Sen bırak tutunmayı, Dünya bizi sarmalar. Deyim yerinde, en içinde Rengarenk Acılar..."
Sizi korkutan her deyim size güç, cesaret ve güven kazandırır. Kendinize “Ben bu dehşeti yaşadım. Bundan sonra gelecek şeylere hazırım.” dersiniz. Eleanor Roosevelt
Bu, deyim yerindeyse denizin dibinde meydana gelen deprem gibi bir şey. Göze görünmeyen, gün ışığının ulaşamadığı dünyada, içimizdeki bilinçsizlik alanında büyük bir değişim oluşuyor. Bu yeryüzüne ulaşıp zincirleme etki meydana getiriyor, sonuç olarak gözlerimize görünen şekil hâlini alıyor.
Beyaz...
Dalalet, yuları ısırsa da dövülmediği müddetçe dizginlenmesi mümkün olmayan bir attır." "At yerine insan döven birisi için tuhaf bir deyim." "At dayağı hak etmez."
10bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.