Giriş Yap
erge
@erge_
diyetisyen
adana
14 Temmuz 1999
377 okur puanı
26 Eki 2021 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
"Çok mutluyum, haklısınız. Ama bu mutlulukla ne yapacağım? Yalnız başıma benim için biraz fazla bu. Ben daha mütevazı mutluluklara alışkınım - çoğu zaman akşamları bir kitabım olur, bir arkadaşım, güzel bir mektubum, biraz da müziğim. Aslında bunlardır benim mutluluk diyebileceğim şeyler. Çoğaldıkları zaman onlarla ne yapacağımı bilemiyorum - başkalarıyla paylaşmak istiyorum. Bunca mutlulukla ne yapacağım?
·
1 yorumun tümünü gör
Ben neden insanların akışına düşmüyorum 😭😭😭😭
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Fotoğraf paylaşma özelliği geleceği doğru mu? Yıkıldım. Lütfen böyle bir özellik gelmesin.
1000Kitap
1000Kitap Destek
Uygulama TAMAMEN amacından sapar. Hiçbir zevki kalmaz. Ve diğer uygulamalardan bir farkı da kalmaz. Burayı farklı ve özel kılan kitaplar üzerine olması. Bunu kaybetmesine izin vermeyin.
1 yorumun tümünü gör
Spotify Wrapped gelmiş. Şekersiz'im en çok dinlediğim ilk 5 şarkıda nasıl yok asla anlamadım... Neyse geçen seneye göre daha düzgün ve tutarlı sonuçlar genel olarak. 2021 çok alakasızdı çünkü benim için 😒
erge tekrar paylaştı.
Ayasofya'nın dehlizlerinde;
...toplu gömülerle karşılaştık. Ama daha ilginci katakomplarla da karşılaştık. Katakomplar Roma döneminden kalma Hıristiyan kaya mezarlarıdır ve bu kaya mezarları Ayasofya'dan daha eskidir. Mabedin altındaki mezar odalarının 3 ve 4. yüzyıllardan kalma olduğu düşünülüyor. Yani bu mezarların bazıları büyük olasılıkla birinci Ayasofya'dan, belki daha öncesinden günümüze kalmış. Ayasofya'nın altına daha sonradan mezar odası yapmak mümkün değil.
·
1 yorumun tümünü gör
erge tekrar paylaştı.
Daha yetersiz bir erkek, fark edilmek için bağırmak zorundadır.
·
2
368
3.671 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.6