Loc’hlaith
mesaj-gonder
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
TAKİP ET
Loc’hlaith
@falka
egitim
Anadolu Üniversitesi Tarih
dogum-gunu
24 Aralık
v3_profil_bos
398 okur puanı
gecmis
24 Ara 2018 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
v4_retweet_dolu
Loc’hlaith
tekrar paylaştı.
Biliyorum bana yakışmayan şeyler yapıyorum. Gelgelelim senin kötü maksadın ve kötü eylemin mecbur ediyor beni bunları yapmaya. Utanç verici şeyler, öğretiyor utanç verici şeyler yapmayı insana!
v4_retweet_dolu
Loc’hlaith
tekrar paylaştı.
kamera
2022 okuma hedefini ekledi.
·
6ay
ucnokta_yatay-1
2022
v3_hedef_bos
25/50
50%
25 kitap
10,1bin sayfa
20 inceleme
118 alıntı
7 günde 1 kitap okumalı.
288 syf.
·
Puan vermedi
“Ateşin yok olmasını sağlayamam…Yanmayacağını garanti edemem. Ama bu halkayı senin için tutabilirim. Sabit ve güçlü bir şekilde durabilirim, çünkü sana inanıyorum.” Sanki hayatımda yeterince dram yokmuş gibi her türlü dram kitabının kölesi olmam yok mu? Mahvediyor beni. Leo kitabını ve Leo’nun Şansı’nı bkm’den 1 alana 1 bedava kampanyasıyla toplam 20 liraya kargo bedava olsun diye aldım. Pek beklentim yoktu büyük ihtimalle de o yüzden sevdim. Koruyucu aileler tarafından yetiştirilmiş 3 gencin hayatını anlatıyordu, genelde Evie ve Leo’ya odaklansa da ben en çok Willow’a üzüldüm diyebilirim. Onun hiç şansı olmadı, ah zavallı küçük Willow… İnsanların ne kadar acımasız olduğunu ve hayattaki şanslarımızı tekrar sorguladım. Bir insanın en büyük şansı sağlığı ve ailesi… Daha fazlasına ihtiyacımız yok. Bu kitap da bunun kanıtı. Jake meselesinden başından beri emin olsam da arada bir ‘acaba’ diye düşünmedim değil. Leo’nun yaşadıkları, sondaki mektupları gerçekten kalbimi parçalara ayırdı. İnsanların umuduyla, hayaliyle oynama hakkını kendinde gören rezil insanlarla dolu hayat… Bu gerçekle yaşamak zorunda olmamız çok kötü, elden bir şey gelmiyor ama okuyarak farkındalık kazanıyoruz işte…
kamera
Leo
kamera
Mia Sheridan
ucnokta_yatay-1
yildiz
6.6/10 · 211 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
Bütün dünya bir sirk gibi. Bazen neyi sergileyeceğini sen seçersin, bazen bu senin için seçilir. Arenayı kükreyip bağırarak, ateşten atlayacak kadar cesur olmadığımı düşünerek yeterince dolandım. Ama bütün zaman boyunca Evie orada sakince duruyordu. “Ateşin yok olmasını sağlayamam,” dermiş gibi duruyordu. “Yanmayacağını garanti edemem. Ama bu halkayı senin için tutabilirim. Sabit ve güçlü bir şekilde durabilirim, çünkü sana inanıyorum.”
1.987 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;