fatih birinci

fatih birinci
@fatihbirinc
78 okur puanı
Mart 2021 tarihinde katıldı
fatih birinci tekrar paylaştı.
140 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
·
11 günde okudu
(Dikkat, spoiler içeren ifadeler var)
En hızlı okuduğum kitap olabilir. Kitabı ve yazarını burada gördüm, yazarın inceleme yazısını okudum ve bir şans vermeye karar verdim. Gerçekten bu şansı hak eden bir kitap. Öncelikle konu çok enteresan. Ana karakterin hafıza kaybı üzerine odaklanıyor hikaye. Ancak normal bir hafıza kaybı değil. Adamın hafızası belli bir yerden itibaren
Kayıp Zamanlar
Kayıp ZamanlarUğur Doğan · Cinius · 202112 okunma
Reklam
fatih birinci tekrar paylaştı.
Sergen attı, şampiyonluk geldi!
Kitabın ana karakteri hafızasını kaybetmiştir ve arkadaşı mutlaka hatırlayacağını düşündüğü bir sözle onu tedavi etmeye çalışmaktadır: “Tamam, şimdi sana daha sonraki yıllardan bir şey söyleyeceğim ve bunu kesinlikle hatırlayacaksın.” Pınar, belki de içinde bir umut ışığı ile dikkat kesilmişti ama ben de Sinan da Kerem’in bir muziplik peşinde olduğunu biliyorduk. Kerem ses tonunu biraz yükselterek konuştu: “Sergen attı, şampiyonluk geldi.” Hemen ardından ses tonunu değiştirerek ve cümlenin ortasında biraz daha duraksayarak tekrar etti: “Sergen attı, Şampiyonluk geldi!”
Cinius YayınlarıKitabı okudu
fatih birinci tekrar paylaştı.
Seni unutmak için başka sevgiler aramaya çalıştım; meğer başka sevgililerde seni arıyormuşum, çok geç anladım.

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
fatih birinci tekrar paylaştı.
Gerçekten aşkımdan emin miydim? Yoksa öyle olması gerektiği için mi yazmıştım bunları? Bu aşka kendimi inandırmak mıydı yoksa asıl amacım? Kimsenin okumadığı mektupları yazarken, kendime telkin mi ediyordum bunları?
fatih birinci tekrar paylaştı.
Sorun şu ki, ben onu unuttuğumu hatırlamıyordum. Hatırlamadığın şeyi yaşamış sayılmayacağın gibi unuttuğunu hatırlamadığın şeyi de unutmuş olmuyordun.
Reklam
fatih birinci tekrar paylaştı.
Kişiliğimizi oluşturan şey, yaşadığımız anlar değil, o anlardaki duygularımızdı.
559 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
Germinal
GerminalEmile Zola
8.9/10 · 10,7bin okunma