Giriş Yap
Bugün 1000Kitap’ın doğum günü!
1,5 milyon okur, 21 milyon alıntı ve 900 bin kitap incelemesi ile Türkçe’nin en büyük arşivi 1000Kitap 9 yaşında. Hepimize kutlu olsun. ❤️ Görsel: instagram.com/p/COXJL_spfPx
·
Sırala
Artık iletiler ve alıntılar birçok kişi tarafından görülmüyor, diğer yandan yeni ileti ve alıntı ana sayfama düşmüyor, sürekli aynı kişileri görüyorum en yenilerde bile.
18bin takipçim var Listeye 2 aydır giremiyorum. +1
Umarım sorunların çözüldüğü bir yıl olur 10.yılınız.Güncelleme ile genelde bir şeyler iyiye gider diye biliyordum.Tam tersi kötüye gidiyor sizde.Alıntı ve iletilerimiz görünmüyor.1 paylaşımım 60bin kişiye ulaşıyorken şimdi sadece 5 bin kişiye ulaşıyor.Bari takip eden kişi sayısınca kişiye ulaşsın.O da yok.Burada verilen emeklerin boşuna gitmesi gerçekten üzücü.Eğer bu site büyüyecekse buradaki kullanıcılar ile birlikte bu olacak.30 kişinin beğendiği yazı, öne çıkanlara giriyor,1.oluyor.100 kişinin 8dk da beğendiği yazım listede bile yok.Burada da mı adamcılık yapılır oldu anlamıyorum.Bunu 2 aydır yaşıyorum.Kısıtlama mı aldı hesabım? Yoksa günceleme ile her şey kötüye mi gitti anlamak mümkün değil.
1000Kitap
4 yıl önce bu siteye kaydolarak dipten bitcoin almış gibi hissediyorum, iyi ki doğdun 1000kitapcım 🥳
1,5 milyon dediğinin üçte biri başkalarının fake hesabı. Ülkede bu kadar okuyan insan olsa böyle mi olurduk? Siteye girişte kimlik bilgisi iste bakalım o sayı bir milyona düşüyor mu düşmüyor mu
Aradığım yorum.
1K, kuruluş amacından bir miktar sapan, bazı olaylarda taraf tutulan ve popüler konulara meyil gösteren bir platform olma yolunda.. Diğer sosyal medyalardan farkı gün geçtikçe kapanmakta. Biz bu platformu rahat bir nefes almak için kullanıyoruz; o nefesi de bize çok görmeyin.. Modaretör arkadaşların tutumlarını takip etmeli ve yürüyen çarka kendi zihniyetlerini empoze etmek isteyenlere engel olunmalı. Takipçi sayısı fazla olanlara gereksiz ayrıcalık tanınmaması ve sadeliğini koruması dileğiyle.. Tüm bunlara rağmen kullanılabilecek en iyi uygulamalardan.. Teşekkürler! 4 yıllık üyeniz olarak bi 4 yıl daha devam etmemiz temennisiyle..
Estağfurullah.. Bilmukabele.. :)
Uygulama tıpkı diğer sosyal medya uygulamaları gibi işliyor bu beni hayal kırıklığına uğrattı. Yani etkileşimi çok olan takipçisi çok olanın sözünün geçtiği bir uygulama olmuş. Hashtag ile paylaşım yaptığımızda etkileşim çok az oluyor ,gelen takipçiler sadece gözükme amaçlı sanırım, uygulamada bir akış sorunu var. Uygulama şu an amacına hizmet etmiyor maalesef. Gereksiz ve amacı dışında çok ileti paylaşılıyor ve ilginçtir bir günaydın sözü tonla beğeni alıyor. Başka bir yorumda da öneri olarak gördüğüm ileti paylaşımını kaldırıp, sadece alıntıya dönülse daha çok amacına hizmet eder uygulama.
Günaydın iletisi bile gördüm
Asıl gönderiler ana sayfaya düşmüyor cok asagilarda kaliyor. Takip ettigimiz kisilerin begeni yaptigi gonderiler ana sayfada bulunuyor ve asil gönderileri goremiyoruz lutfen bu sorunu duzeltin.
Aradığım yorum 👍
Lütfen gereksiz insanlarla doldu burası Sizden ricam Herkes herkesi kafasına göre takip edemesin Yani kabul edip etmemek benim seçimimle olsun Saçma sapan insanlar doldu anca takipçi kasıyorlar sıkıcı olmaya başladı
1.5 Milyon okuru sayabildiyseniz yarısının sahte olduğunu da sayabilirsiniz. 🙋🏻‍♂️
Yanıt görüntülenemiyor
2
18
180 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42