Akış
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

GΓΆnderi

"Δ°π‘Μ§π‘–π‘šπ‘‘π‘’ π‘ π‘œΜˆπ‘¦π‘™π‘’π‘šπ‘’π‘˜ 𝑖𝑐̧𝑖𝑛 π‘π‘Žπ‘› π‘Žπ‘‘π‘‘Δ±π‘”Μ†Δ±π‘š π‘œΜˆπ‘¦π‘™π‘’ π‘Μ§π‘œπ‘˜ 𝑠̧𝑒𝑦 π‘£π‘Žπ‘Ÿ π‘˜π‘–... π΄π‘šπ‘Ž π‘π‘–π‘Ÿ π‘œ π‘˜π‘Žπ‘‘π‘Žπ‘Ÿ π‘‘π‘Ž π‘π‘’Μˆπ‘¦π‘’Μˆπ‘˜ 𝑏𝑒 π‘ Μ§π‘’π‘¦π‘™π‘’π‘Ÿ. πΊπ‘’π‘Ÿπ‘Μ§π‘’π‘˜π‘‘π‘’π‘› 𝑑𝑒 π‘–π‘Μ§π‘–π‘šπ‘‘π‘’ π‘œπ‘™π‘Žπ‘› π‘ Μ§π‘’π‘¦π‘™π‘’π‘Ÿπ‘– π‘–π‘“π‘Žπ‘‘π‘’ π‘’π‘‘π‘šπ‘’π‘˜π‘‘π‘’ π‘§π‘œπ‘Ÿπ‘™π‘Žπ‘›Δ±π‘¦π‘œπ‘Ÿπ‘’π‘š. π΅π‘Žπ‘§π‘’π‘› π‘‘π‘’Μˆπ‘š π‘‘π‘’Μˆπ‘›π‘¦π‘Ž, π‘‘π‘’Μˆπ‘š π’‰π‘Žπ‘¦π‘Žπ‘‘, π‘˜Δ±π‘ π‘Žπ‘π‘Žπ‘ Δ± π‘–π‘Μ§π‘–π‘šπ‘– π‘šπ‘’π‘ π‘˜π‘’π‘› π‘‘π‘’π‘‘π‘šπ‘’π‘ Μ§ π‘œπ‘™π‘Žπ‘› π’‰π‘’π‘Ÿ 𝑠̧𝑒𝑦 π‘ π‘œΜˆπ‘§π‘π‘’Μˆπ‘™π‘’π‘Ÿπ‘– π‘œπ‘™π‘šπ‘Žπ‘š 𝑖𝑐̧𝑖𝑛 π‘¦π‘Žπ‘™π‘£π‘Žπ‘ŸΔ±π‘¦π‘œπ‘Ÿπ‘šπ‘’π‘ Μ§ 𝑔𝑖𝑏𝑖 π‘”π‘’π‘™π‘–π‘¦π‘œπ‘Ÿ π‘π‘Žπ‘›π‘Ž. π»π‘–π‘ π‘ π‘’π‘‘π‘‘π‘–π‘”Μ†π‘–π‘š 𝑠̧𝑒𝑦... 𝐴𝒉, 𝑏𝑒𝑛𝑒 π‘‘π‘Žπ‘Ÿπ‘–π‘“ π‘’π‘‘π‘’π‘šπ‘’π‘š... π»π‘–π‘ π‘ π‘’π‘‘π‘‘π‘–π‘”Μ†π‘–π‘š 𝑠̧𝑒𝑦 π‘Μ§π‘œπ‘˜ π‘π‘’Μˆπ‘¦π‘’Μˆπ‘˜, 𝑏𝑒𝑛𝑒 π’‰π‘–π‘ π‘ π‘’π‘‘π‘–π‘¦π‘œπ‘Ÿπ‘’π‘š π‘Žπ‘šπ‘Ž 𝑏𝑒𝑛𝑒 π‘˜π‘’π‘™π‘–π‘šπ‘’π‘™π‘’π‘Ÿπ‘’ π‘‘π‘œΜˆπ‘˜π‘šπ‘’π‘˜ π‘–π‘ π‘‘π‘’π‘‘π‘–π‘”Μ†π‘–π‘šπ‘‘π‘’ π‘π‘–π‘Ÿ π‘Μ§π‘œπ‘π‘’π‘˜ 𝑔𝑖𝑏𝑖 π‘˜π‘’π‘˜π‘’π‘™π‘’π‘šπ‘’π‘¦π‘’ π‘π‘Žπ‘ Μ§π‘™Δ±π‘¦π‘œπ‘Ÿπ‘’π‘š.
Β·Β·1 alΔ±ntΔ±Β·
2.658 gΓΆrΓΌntΓΌleme
Taylan okurunun profil resmi
Ben mi okuyamiyorum yoksa ???
Kitap sever okurunun profil resmi
Sembollerden başka bir şey yok. Beğeni 142 :))
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.