Sanırım ayın 5'i bitmeden anketi bitirip hikayelere başlamamız gerekiyor. Ben değişimi istemiştim aslında, yine başaramadım ama:) SapSARI bir Eylül bekliyor bizleri.

Şimdi gördüm sevgili Osman Y. önceki etkinlikleri ve beğendiği ikayeleri paylaşmış. İyi de olmuş(Çpk teşekkürler). Ben de yeni katılanlara etkinliği nasıl açıklayacağımı düşünüyordum, eskilerden bir copy paste güzel olur herhalde.

"Şimdi sıra geldi etkinliği nasıl yapacağımıza. Etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar (Herhangi bir sınırlama yok, isteyen herkes katılabilir), 30 EYLÜL'e kadar "SARI"le ilgili EN FAZLA İKİ hikaye yazacaklar ve kendi hesaplarında yayınlayacaklar.

Hikayeyle ilgili site kuralları dışında başka bir kural koymayı düşünmüyoruz. Yani ;din, dil, ırk, cinsiyet ayrımcılığı yapmamak vb. şeyler.Hikaye dedim ama isteyenler deneme de yazabilir bu ilk ay için, sonrasında belki değişik şeyler düşünürüz. Kayıp Rıhtım gibi 250 ile 5000 kelime arası düşünmüyoruz, kelime hesabı yaptırmamak için size. Ama çok uzun olmazsa iyi olur, hepsini okumayı düşünüyoruz çünkü:)

Bir de istekli ama cesaret edemeyen arkadaşlar için bir şey yapayım dedim. Eğer varsa, kendileri yazdıklarını mesaj olarak bana gönderebilirler. Ben de bir iletinin altında isimsiz olarak yayınlarım hikayelerini. Gelen tepkilere göre hareket ederler ileride. Yoksa tabi böyle birileri, ben de bir şey yazmam:)"

Böyle ya da buna yakın bir şeyler demişim ilk etkinlikte, konuyu ve tarihi değiştirdim tabii. Eksik olmuş ama. Buradan ekleyeyim. Yazdığınız hikayeleri etkinlik iletisinin ( #51301814 ) altında yorum olarak paylaşacaksınız ki ben de ekleyebileyim sizi.

Bu kadar herhalde, her ne kadar geçen sene Mayısdan beri devam etsek de son aylar isteksiz geçti herkes için. Belki SARI bir ateş sarar içimizi bu ay, belli mi olur. Ya da bilmiyorum.

Herkese kolay gelsin, İyi Eylüller

-------------------------------------

İyi akşamlar, iyi eylüller. Yeni bir öykü etkinliğinden, daha doğrusu hazırlığından merhaba. Ağustos ayı etkinliği şahsım dahil sıkıntılı geçti, hikayeleri bile okuyamadım, yazamadım da. Eylül için klasik sisteme geri dönelim istedim. Aslında vazgeçmeyi bile düşündüm bir ara, yeterince ilgilenemediğim için, ama geçen ay yazan arkadaşlara haksızlık etmemek adına biraz daha devam etmeye karar verdim. Bu ayın öykü etkinliğinin teması için aşağıdaki anketi cevaplayabilirsiniz. Etkinlik 5 Eylülde başlayacak , herkese kolay gelsin.

OYLAMA SONA ERMİŞTİR.