Hatice Mehlika

Hatice Mehlika
@Guneeyy
158 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Gönül Yurduna Yolculuk
" Gönül yurduna açılan kapının müstesna yolcuları.. Hoşgeldiniz.. İçerde ne görürseniz görün hoş görün.. Bam telinize dokunursa ne ala.. Gülümserseniz ne mutlu.. Ve dahi düşündürür ise o zaman biraz daha yol alın.. Bakalım yol sizi nereye götürecek.. O vakit yola revan olalım.. Vee Açılsın gönül yurdunun kapıları sonuna kadar.." Bugün 20.06.2024 Perşembe muhteşem bir gün.. İlk kitabımın ilk basım tarihi.. Ve yine bir Kurban bayramı sonrası.. Seviyorum bu bayramı .. kurbiyet yani yakınlık dolu.. heyecanlıyım.. mutluyum..sevinçliyim.. duygularımı nasıl tarif etsem.. Bu kitapta, adı gibi, gönülden kopup gelen hislerle duygularla dolu minnoş hikayeler var..Zaman içinde ara ara yazıp biriktirdiğim gah kendi içimden gah etrafımdaki yurdum insanlarının doğal halleri.. hüzün içinde sevinç, sevinç içinde ironi, ironi içinde gerçek, en çok da sevgi ve aşk.. hepsi bizden.. hepsi içimizden birer parça..
Gönül Yurdu
Gönül Yurdu
parçanın etrafında duygudan hareler... Bakalım siz hangi parçada kendinizi bulacaksınız?? Merak ediyor musunuz? O vakit hadi hazırlanın.. Gönül yurduna yolculuk var.. Ve Orda buluşuruz.. Sevgimle tüm yüreğimle sarılıyor öpüyorum hepinizi.. Okumak icin sipariş Linki profilimdedir efenim..
Gönül Yurdu
Gönül YurduHatice Mehlika · Ritim Sanat Yayınları · 20241 okunma
Reklam
Hatice Mehlika tekrar paylaştı.
184 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
Yaman Ayrılık
Uzun uzun zaman oldu 1K'ya girmeyeli..inceleme yazmayalı..ve dahi sular seller gibi kitap okumayalı.. kitaplarla yaman ayrıldık sanki.. yılgın yıllar..yılgın fikirler.. belki de artık okuyup düşünmekten ziyade deneyim artırmak isteği..belki de artık camdan bakmayı değil oyunun içine girmeyi seçmekten.. sevdayı okumaktan bıkarak, sevdaya
Hani Ayrılıklar da Sevdaya Dahildi?
Hani Ayrılıklar da Sevdaya Dahildi?Ziya Ünlütürk · Destek Yayınları · 2022228 okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
STALK CULAR
Kaygılı bağlanma gösteren kişiler, ayrılık sürecini de takip ederler. Ayrıldıkları insanın sosyal medya profillerini yabancı hesaplarla izlerler, merak ederler. "Ne yapıyor acaba, acı çekiyor mu, yoksa mutlu mu, eğleniyor mu, nerelere gidiyor, beni unuttu mu,umurunda mıyım değil miyim?" Diye bakıp kurcalarlar.
Sayfa 56 - Destek Yayınları
Sinir bozucu ani ayrılıklar
Kaçınan bağlanma gösteren birinden ayrıldığında sinirlerin çok bozulur. Normaldir. "Beni hiç özlemiyor mu?" Diye düşünürsün. "Beni hiç mi sevmemiş, hiç mi acı çekmiyor?" dersin.
Sayfa 56 - destek Yayınları
Reklam
9,3bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.