1000Kitap Logosu

Gönderi

1000Kitap’ın yeni özelliği: fiyat karşılaştırmaları
Merhaba değerli okurlar. Kitap fiyatlarını karşılaştırma özelliğimiz yayında. Bu özellik sayesinde bir tıklamayla onlarca fiyatı karşılaştırarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de kitabı satın almadan önce en uygun fiyatı bulabilirsiniz. Özelliğin tanıtım görseli: youtu.be/yMBLP9oUoNA Önemle belirtmek isteriz ki, 1000Kitap’ın kendisi kitap satışı yapmamaktadır. Bu özellik sadece kitap satışı yapan mağazaların fiyatlarını hızlıca incelemenize olanak tanıyan bir kısayoldur. Fiyatların sürekli olarak güncel olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Fakat bazen bazı kitapların fiyatları güncel olmayabilir. Güncel ve geçerli fiyatlar için mağazaların kendi sitelerini ziyaret etmelisiniz. Sonraki güncellemede görüşmek üzere! 👋 İyi okumalar dileriz. 1000Kitap ekibi
41
Yorum
31
Paylaşım
517
Beğeni
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
En Yeniler 
sevde
YORUM GÖRÜNTÜLENEMİYOR.
Sherlock Holmes
Bomboş bir yenilik.. İçerisinde alıntı içeriyor diye, Cemil Meriç'in Jurnal 1 ve 2. ciltlerindeki incelemem iptal edildi. Maşallah dakikasında kabul etmişsiniz ama nedense beş gündür itirazımı bekletiyorsunuz. En az kütüphanecileriniz gibi moderatörleriniz de pasif!
3
Sena D
Merhaba, birkaç kitap inceledim ancak fiyat listesinde kitapyurdunu goremedim, çoğu kitabın kitapyurdunda daha uygun fiyatli oldugunu goruyorum, fiyat karsilastirma listesine kitapyurdunu da alsaniz bu ozelligi cok daha islevli bir sekilde kullanabiliriz bence.
1
8
Samsung Galaxy
Merhaba bir kitabi okumak icin satin almak zorundamiyim yoksa satin almadanda okuna biliyormu???
3
Daha Fazla Göster