1000Kitap Logosu
"Milyonlarca halk bedenen, ruhen, fikren ve ahlaken çürüyor da, hiç kimse bu kokuşmuşluğu görmüyor. Herkesin karakteri bozulmuş veya herkes bu yozlaşmışlığa alışmış da bunu doğal bir durum sanıyor sanki. Ama bu böyle mi olmalıdır?"
3
Yorum
139
Paylaşım
795
Beğeni
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
En Yeniler
benmaho
Bugün kü Türkiye'ye ne kadar cok benziyor dimi. Ayni ahlaksızlık ayni yolsuzlukla arsızlık. Ve bundan kurtulmanin tek yolu da eğitim. Rahiplere yaptığı konuşmanın aynısıni diyanet işleri başkanına yapmak isterdim
2 Beğeni
Yanıtla
Bukalemunus
Kadıköy belediyesinin Ekinsel etkinlik kapsamında ücretsiz tiyatro sergileniyordu içeri girmek için sıra beklerken ön sıradakiler le ayak üstü tanıştık ve muhabbete başladık tiyatronun izleyici koltukları biraz rahatsız verici olduğundan bir öneri maiyetinden "para toplayalım belediye daha rahat koltuk alsın" dedim ama kimse önerimi ciddiye alıp fikir yürütmedi ve böylece mevzu kaynadı ,daha sonra fransada okuyan bir arkadaşım telefonlar için bir proğman geliştirdi diye tekrar sözü önüme kattım bu proğram şifresiz vayfi ağlarında 2 cigabayt internet depoluyor ve bu interneti ağı bulunmayan yerde kullanabileceğini falan , filan konuşma grubumuz 4 kişiden 9 za çıktı böylelikle...:)
5 Beğeni
Yanıtla