9,0/10  (8 Oy) · 
14 okunma  · 
7 beğeni  · 
604 gösterim
Sıradan bir kadın, bir gün sokak ortasında kaçırılır. Ne var ki yalnız kaçıranın değil, kurbanın kimliği de şüphelidir. Tek bilinen, içinde ne ayakta durabildiği ne de uzanabildiği bir kafeste, korkunç şartlar altında hapsedilerek sürekli işkence gördüğü ve isminin Alex olduğudur…

Davayı üstlenmek zorunda kalan Başkomiser Verhœven, bir yandan geçmişiyle hesaplaşırken bir yandan da bu gizemli kadını celladının elinden kurtarmak için zamanla yarışmak zorunda kalır. Soruşturma ilerledikçe Alex'in karmaşık geçmişiyle yüz yüze gelecek, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacak ve hayatının en zor kararını vermek zorunda kalacaktır...

Alex, kurban, cellat ve kurtarıcı üçlüsüne getirdiği psikolojik derinlikle, solukları kesen ritmiyle, tüyler ürperten gerçekçi anlatımıyla ve dehşet içinde bırakan sonuyla gerilim tutkunlarını baştan çıkaracak.

İddia ediyoruz, Alex sizi çok şaşırtacak…
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2011
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9789750713781
 • Orijinal Adı:
  Alex
 • Çeviri:
  Ersel Topraktepe
 • Yayınevi:
  Can Yayınları
 • Kitabın Türü:
İlayda G. 
01 May 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Okurken bir yandan heyecanlanırken bir yandan neredeyse ağladığım bir kitap. Korkulu, heyecanlı, şaşırtıcı, elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

sibel sürücü 
21 Tem 09:48 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Harika bir polisiye gerilim. Akıcı ve sade bir sil; sürükleyici, heyecanlı ve son ana kadar sizi şaşırtacak mükemmel bir kurgu.
Kim kurban, kim katil...Sizi ters köşe yapacak olaylar zinciri. Sonu beklenmedik ve oldukça iyi.
Alex sizi okuduğunuza memnun bırakacak ve kesinlikle şaşırtacak bir kitap. Polisiye sevenler muhakkak okumalı.

Kitaptan 1 Alıntı