1000Kitap Logosu
Resim
Anlatmak İçin Yaşa

Anlatmak İçin Yaşa

Detective D. D. Warren Serisi 4

Okuyacaklarıma Ekle
TAKİP ET
536 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Lisa Gardner serinin ilk kitaplarına göre kalemini güçlendirmiş diye düşünüyorum. Kitap çok heyecanlıydı, konu olarak çocukların hastalıkları ve aile katliamları hakkında yazması da çok iyi, ta ki şöyle ruh, böyle ruh diyene kadar. Bir de bu kitapta D.D Warren artık olayları daha iyi kontrol ediyor, genel olarak olmuş, beğendim..
Okuyacaklarıma Ekle
536 syf.
·
10 günde
·
Puan vermedi
Dedektif D.D. Warren' in hız kesmeden devam ediyor! Seri kitapları çok severim, Polisiye de olmazsa olmazım değildir ama, bu aralar bu tür üzerinden okumalarıma devam ediyorum. Ve serinin bu kitabında da Boston Polis merkezinin sarışın, seksi dedektifi sahnelerde esmeye devam ediyor. (nedense hep öyle olmak zorundadır ya) Lisa Gardner duyduğum ya da bildiğim bir yazar değildi, tesadüfen alıp okuduğum bir kitabından sonra, bunun bir kitap serisinin parçası olduğunu keşfedip, okumaya devam ettim. Yazarın dili yalın ama detaylara çok dalıyor ve yoruyor. Yine de bir polisiyenin vermesi gereken her şeyi de layığıyla yapıyor, belki de "Off sadede gel" diye diye okumama rağmen seriye devam etme sebebim de bu Ben Dedektif D.D. Warren serisini yine de "okunabilir" olarak nitelendiriyorum, denk gelirseniz, değerlendiriniz
Okuyacaklarıma Ekle
536 syf.
·
4 günde
·
Puan vermedi
Zorlandım, okurken çook zorlandım. Zorlanmaktan kastım kitabı konusu insanın içini öylesine acıtıyor ki okuyamıyorsunuz.. Lisa Gardner. Çok iyisin, çook.. Bu kitap çocuk istismarını anlatıyor ve okumak sizi zorluyor. Çocuklara yapılanları ve bunun çocuklara etkisini okumak çok fazla zor. Serinin 4.kitabı ve seri giderek daha iyi oluyor, Giderek daha fazla gerilim okuyorsunuz. Konu, süreç, o koşturma heyecan.. Elinizden bırakmak istemiyorsunuz. iki farklı kişinin hayatları ve bir şekilde birbirlerine bağlanmalarını okuyorsunuz. Çocuklara yapılanlar, görünmemeleri.. Kitapta üstüne düşünmeniz gereken çok fazla cümle vardı. Okurken bu kişiler birbirine nasıl bağlanacak, olaylar nereye gidecek heyecanı sizi içine çekiyor. Ben 5.kitapla yoluma devam ediyorum..
Okuyacaklarıma Ekle
1
2
3
4
...
12
112 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.