Giriş Yap

Lisa Gardner

Yazar
8.3
1.503 Kişi
Unvan
Amerikalı Yazar
Doğum
Oregon, ABD, 1956
Yaşamı
Lisa Gardner, Amerikalı bir kurgu yazarıdır. Oregon, Hillsboro'da büyüdü ve şehrin Glencoe Lisesi'nden mezun oldu. 1990'ların ortasında, Boston'da Mercer Management'ta (günümüzde Oliver Wyman) araştırma analistliği yapmıştır. The Killing Hour ve The Next Accident de dahil olmak üzere bir çok polisiye roman yazmıştır. Alicia Scott takma adını kullanarak aşk romanları yazdı.

İncelemeler

Tümünü Gör
512 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Acının Bir Tadı Vardır.
Lisa Gardner'in okuyucuyu yavaş yavaş içine çeken tarzına bayılıyorum. Affet Ama Unutma da elimden bırakamadan sürekli okumak istediğim bir eser oldu. "Bildiğim tek şey ise, acının en kötüsünü henüz tatmadığımız." Justin Danbe eşi Libby Danbe ve 15 yaşındaki kızları Ashlyn Danbe görünce herkesin gıpta ettiği varlıklı, saygın bir ailedir. Fakat her şey göründüğü gibi değildir. Danbe ailesi son 6 aydır birbirinden uzaklaşmış, kopmak üzeredir. Bir cuma gecesi Danbe ailesi kimliği belirsiz kişiler tarafından kusursuz bir şekilde kaçırılır. Durum basit bir fidye olayından çok daha fazlasıdır. Sayfaları çevirdikçe karanlık sırlar sizi alıp götürecek. Zekice kurgulanmış bir kitap. Bana bu güzel kurguyu hediye eden
Ilgın O.
arkadaşıma çok teşekkür ederim. İyi ki var... "Acının bir tadı oluyor. Umudun da öyle..." Nice gerilim kitaplarına<3
1 yorumun tümünü gör
Reklam
560 syf.
·
3 günde
·
8/10 puan
Serinin önceki kitaplarına göre kurgusu daha güzel, daha gizemli, daha heyecanlı… Sadece biraz gereksiz uzatılmış kitap… 3. Kitap ama gerçekten bu sefer sinir olarak değil beğenerek okudum. (Bir de kitaptan Bobby’yi çıkarınca Dedektif pardon Komiser D.D çok da etkili değil , olaylar öylece oluyor gibi.)
416 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Gerçekler insanı özgür kılar.
"Babam kaçmaya karar vermemiş olsa benim de kaderim böyle mi olurdu? Öyleyse bu düşünce beni neden rahatlatmıyordu? Çünkü hissettiğim şey üzüntüydü çoğu zaman. Derinlerde bir yerimi acıtan bir üzüntü. Dünya acımasızdı. Yetişkin erkekler küçük çocukları avlıyorlardı. İnsanlar sevdiklerine ihanet ediyorlardı. Olan bir şeyi geri almak mümkün değildi. İşler böyle yürüyordu." Saklambaç; Lisa Gardner'in usta kaleminden çıkmış yoğun, gerilimi yüksek Dedektif D.D. Warren serisi kitabı. Olaylar insanı derinden etkiliyor. Son sayfaya kadar soluksuz okudum. Şaşırtıcı sona kadar tempo düşmüyor. Annabelle Granger'in hayatı nedenini bilmediği şekilde sürekli saklanarak geçmişti. Sahte kimlikler, yeni şehirler... Ta ki yerin altından üzerinde kendi isminin yazılı olduğu bir ceset çıkarılana kadar. Massachusetts'teki terk edilmiş akıl hastanesinin bahçesindeki çukurda bulunan altı kız çocuğu cesedi mumyalanmış hâlde bulunur. Cesetler ve Annabelle arasındaki bağlantı nedir? Annabelle'nin ailesi neden sürekli kaçıyordu? Gerçekler, sırlar, cesetler, akıl hastaları Bobby Dodge'u ve D.D.yi akıl almaz oyunun içine sokar. Şaşırtıcı sona kadar sayfaları soluksuz çevireceksiniz. Gerilim severler mutlaka okuyun derim.
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42