Tek Başına Detective D. D. Warren Serisi 1

8,0/10  (25 Oy) · 
104 okunma  · 
15 beğeni  · 
1.040 gösterim
Silahlı bir adamın, karısını ve oğlunu rehin aldığı ihbar edilir. Komşular silah sesleri duyar. Evden gürültüler gelmektedir. Boston emniyet teşkilatı ayaktadır. Olay yerine ilk gelen keskin nişancı Bobby Dodge’un tek başına namlunun arkasından seyrettiği, sıradan bir karı-koca kavgası mı, yoksa ustaca tezgâhlanmış bir oyun mudur? Öfkeli kocanın parmağı tetikte kenetlenmişken memur Dodge’un karar vermek için zamanı daralmaktadır.

Güzel, alımlı ve tehlikeli Catherine Rose Gagnon için bu ilk kabus değildir. Yirmi beş yıl önce, henüz küçük bir kızken acımasız bir sapık tarafından kaçırılmış ve toprağın altında kabus dolu bir ay geçirmiştir. Şimdiyse kocası gözlerinin önünde öldürülmüştür. Üstelik bütün gücünü ve bağlantılarını kullanmaya hazır olan kayınpederi Yargıç Gagnon, oğlunun ölümünden dolayı Catherine’i suçlamaktadır. Etrafındaki çember gittikçe daralan Catherine akıntıya karşı tutunacak bir dal aramaktadır.

Bay Bosu, işlediği korkunç suçlar yüzünden yattığı yüksek güvenlikli hapishanede geçirdiği yalnızlık dolu yıllardan sonra hayatta kalmayı başarmıştır. O artık özgür bir insandır. Kimsenin adını, sanını bilmediği, bütün dünyanın unuttuğu bir adam. Onun unutmadığı tek şey ise intikamdır.

Yıllar süren zorlu eğitim, gecesi gündüzü belli olmayan bir hayat, aileye ve aşka yer kalmayan bir dünya. Ve bütün bunlar tek bir atış içindir. Namlu henüz soğukken yapılacak tek bir atış. Bir kurbanın başına silah dayalıyken keskin nişancının yaralama ya da sakat bırakma lüksü yoktur.

Bir can kurtarmak için bir can alırsınız.. Ve bedelini bir ömür boyu ödersiniz..
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9789758461752
 • Orijinal Adı:
  Alone
 • Çeviri:
  İlkin İnanç
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
İsmail Güven 
19 Tem 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Güzel bir gerilim romanı.Bay Boso'nun kini,intikam alma dürtüsü ile özgürlüğüne kavuştuğu an eyleme nasıl geçeceğinin işlenişi ve kurgusu ve adrenali yüksek bir kitap.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Güzeldi, etkileyiciydi. Karakterler iyi tasvir edilmiş. Olay parçalarla ve iyi tasvirle, sıkmadan vurgulanmış.Devam kitabı "Saklambaç" da en az bu kadar güzel bi kitap.

Hale UYAR 
26 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Lisa Garder'ın şuana 4 tane kitabını okudum . İlk önce son yüzleşmeyi okudum sonra çok beğendim . Nefes kesen hikayeler . Mutlaka okunması gerekir . Tek başına favori kitaplarımdan biri oldu . Eminin diğer 5 kitabı da böyledir. Okudukça okumayı bırakamıyorsunuz , sizi alıp götürüyor . :))

Tuncay YILDIRIM 
13 Nis 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · 7/10 puan

Süper bir zekanın ürünü. Olayların birbirine bağlanması dahice.Baştan sona heyecanla okudum. Çok gizemli ve iyi bir polisiye. Polisiye severler kaçırmasın.