Saklambaç Detective D. D. Warren Serisi 2

8,5/10  (33 Oy) · 
161 okunma  · 
24 beğeni  · 
1.782 gösterim
Massachusettsteki terk edilmiş bir akıl hastanesinin bahçesinde ortaya çıkarılan mumyalanmış altı ceset Bobby Dodgeun en kötü kabuslarını diriltmişti. Öleli ve toprak altına gireli yıllar olmuş bir katilin peşindeki dedektifin tek ipucu ölü bir kadının boynunda asılı. rnrnAnnabelle Grangerın hayatı saklanmakla geçmişti. Sürekli yollarda geçen çocukluğu yeni şehirler ve sahte kimliklerle birbirine karışmıştı. Ancak ailesinin neden ya da kimden kaçtığını asla öğrenememişti. Yerin altından, üzerinde kendi isminin yazılı olduğu bir ceset çıkarıldığında artık kaçmak için çok geçtir. O nasıl olsa bulur sizi... rnrnBu yeni tehlike, ölen seri katilin taklitçisi, yardımcısı ya da eski bir işbirlikçi olabilir. Dodge için, Annabelle Grangerın esrarını çözmenin tek bir yolu vardır ve bunun için de eski sevgilisi, ortağı ve arkadaşı, Boston Emniyetinden D. D. Warrenla birlikte çalışmak zorundadır. rnrnGerilim yüklü açılış sayfalarından şaşırtıcı sonuna kadar temponun hiç azalmadığı Lisa Gardner en derin ve karanlık korkularımıza kadar iniyor. Ta ki saklanacak bir yer kalmayana dek... rnrnBirinci sınıf... Sona yaklaşırken sayfaların nasıl aktığın anlamıyorsunuz. rnrn-Publishers Weekly- rnrnOlaylar insanı derinden yakalıyor, kahramanlar sempatinizi hemen kazanıyor... sonuna nasıl geldiğinizi anlamayacaksınız. rnrn-Wall Street Journal- rnrnYoğun, gerilimi yüksek bir roman. rnrn-Chicago Tribune- rnrn
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  427
 • ISBN:
  8789758461967
 • Orijinal Adı:
  Hide
 • Çeviri:
  Cumhur Mısırlıoğlu
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ayşen BÜLBÜL 
09 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Tek Başına'yı okumadan bu kitabı okudum . Heyecan dorukta ve müthiş bir koşturmaca. Yıllarca neyden kaçtığını bilmeden kaçan bir kız annesi ve babası gidince ne yöne gideceğini kestiremez ve olanlar olur :)

büşra yıldız 
16 Kas 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Okumaya başladığınız anda sizi kendine bağlayan anlatımı kurgusu güzel bir kitap. Anabella'nın korkusunu kendinizde hissedebiliyorsunuz. Ama kendinizi film izliyormuş hissinden de alıkoyamıyorsunuz. Güze bir kitaptı.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Çok beğendim. Farkında olmadan aldığım bi devam kitabı imiş.İki kitap çok iyi bağlanmış ve tamamen ayrı hikayeler anlatmış. Ama "Tek Başına" yı okumasanız da bu kitaba bayılacaksınız.

Lisa Gardner'in okuduğum iki kitabı da gerilim-polisiye türünde üst seviyede. Saklambaç kitabında da kafanızda ürettiğiniz senaryolar tek tek çöküyor ^^

Tuncay YILDIRIM 
13 Nis 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · Puan vermedi

Tek Başına'nın devamı gibi. Yine heyecanlı çarçabuk okudum.Kitap sizi içine çekiyor. Kurgu muhteşem. Yazarın hayal gücüne ve zekasına hayran kaldım.

Şirin şen 
09 Şub 18:00 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Bu tarzda okuduğum ilk roman. Kitabın konusu da anlatımı da gayet güzel. Kitabı bitirdikten bir süre sonra etkisi devam etti ve davranışlarıma yansıdı.

niluferinkitapligi 
17 Şub 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 7/10 puan

33 yaşındaki Anabelle'nin,anne ve babası ile birlikte yıllarca saklandığı tehlike neydi?Saklanmak ile sobelenmek arasında yaşanan bir hayat,hayat mıydı?Yazarın okuduğum ilk kitabıydı "Saklambaç".Hikaye merak uyandırıcı,yazarın kalemi kuvvetli ise de,gereksiz uzatılan ayrıntılar heyecanı örseliyordu.Yine de keyif aldığım bir gerilim kitabıydı.

Kitaptan 5 Alıntı

Öznur Gündüz 
15 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

'Sistemi sevmek zorunda değilsin.'diye devam ederdi babam nutkuna.'İnanmak ya da aynı fikirde olmak zorunda değilsin.Ama iyice anlayacaksın.Sistemi anlayamazsan hayatta kalamazsın.'Aile de bir sistemdir.

Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 5)Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 5)
Aybike Alkan 
19 Ara 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Gittikçe daha zor oluyor.Geçecek sanıyorsun ama olmuyor.Hayatım boyunca yaşadığım iki anı ölene kadar unutmayacağım: kızımın doğduğu an ve kaybolduğunu öğrendiğim an.Bazen Tanrıyla pazarlık yapıyorum.O acı dolu olanları alacak olursa ben de neşe dolu olanları vermeye razıyım.Tabii böyle istediğin gibi olmuyor.İster istemez bununla yaşamak zorundayım.

Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 194 - Martı Yayınları)Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 194 - Martı Yayınları)
Öznur Gündüz 
14 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

'Belki birlikte rıhtımda koşmaya çıkacağız. Hem de havanın karanlık şehrin belayla dolmasına rağmen.Çok da hızlı koşacağız.Ama sadece Bella da ben de koşmayı sevdiğimiz için. Başka bir şeyden değil.

Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 79)Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 79)
Aybike Alkan 
19 Ara 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Nostaljinin boğazımda düğümlendiğini, gözlerimin yaşla dolduğunu hissedebiliyordum.Ve neden bir milim ilerleyemediğimi anlıyordum.Çünkü çoğu zaman hep geri dönmek istiyordum.

Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 229 - Martı Yayınları)Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 229 - Martı Yayınları)
Aybike Alkan 
 19 Ara 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Artık özgürdüm. Ve bunun bedeli her zaman yalnız kalmak olacaktı.

Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 189 - Martı Yayınları)Saklambaç, Lisa Gardner (Sayfa 189 - Martı Yayınları)