Aşk Bismillah Allah var.Allah yar...

6,5/10  (8 Oy) · 
9 okunma  · 
10 beğeni  · 
3.140 gösterim
Dert, insanı derviş ediyorsa bu mükâfattır...
Dert, insanı ŞEMS ederse bu da fermandır...
Dert, insanı kül ederse bu da AŞK'tır...
 • Baskı Tarihi:
  2015
 • Sayfa Sayısı:
  160
 • ISBN:
  9786055095260
 • Yayınevi:
  Ahir Zaman
 • Kitabın Türü:
Muhayyelll 
12 Kas 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 7/10 puan

İnternette uzun dönem takip ettiğim ve delice almak istediğim kitap..
Yazarı benim adıma imzalayıp göndermiş ama şanslı bendenize gelen kitap kargoda kaybolmuştu. Kitaba kavuşamayınca inat ettim ve ille alıcam diye uğraştım. Tüyap'a gittim ve elimde haritayla salon salon dolaştım. Ama kitabın yayın evinin olduğu yere gelince bomboş bir standla karşılaştım. Yanii yine kitabı alamadım. Sonra benim bu kitabı okumak istediğimi öğrenen bir arkadaşım Kahraman Araz'ı, "Kahraman Tazeoğlu" zannetmiş ve bana Kahraman Tazeoğlu'nun kitaplarından birini almıştı. Neyse diyip geçecekken iki arkadaşım daha Kahraman Tazeoğlu hediye etmez mii.. Tabii ben artık kafayı yedim. İnadım geçti. Almamaya karar verdim. Neyse, sonunda internetten kitap sipariş ederken baktım ki 40 tl ve sonrası kargo ücretsiz, sepetim 30 tl ve kitap da 10 tl, bu bir işaret diyerek hemencik aldım kitabı. Aldım almasına da, kitap eve gelince bir baktım deneme değil sözlerden ve birkaç şiirden oluşan bir kitapmış. Tabii o hüzünle koydum kütüphaneme, 1 yıl oldu daha yeni elime aldım..
Kitaba ulaşana kadar geçirdiğim atraksiyonlar bittiğine göre gelelim kitabın incelemesine;

Öncelikle benim gibi bunu deneme kitabı zannetmeyin sakın arkadaşlar. Bu yazarın sözlerinden ve birkaç şiirinden oluşan bir kitap.
Kitabın içindeki sözlerin çoğu güzel. Bazı sözlerse yapmacık geldi.
Yazarın kişiliği ve kalemi çok güzel. Birkaç kenar yazısını da okudum. Deneme yazsa kesinlikle alınıp okunabilecek bir kitap olur eminim ama bu kitabın alınmasına gerek var mı bilemiyorum. Yani şimdi ekmeğine mani olmak gibi olmasın da, yazarı facebook ya da twetterdan takip edip tüm sözlerine zaten ulaşabilirsiniz.
Okunma durumuna gelirsek de, büyük beklentiler beslemeyerek okunacak bir kitap. Hatta hiç beklenti beslemeyin.

Bir söz kitabı için başka ne yazılır bilemiyorum. Sorusu olan parmak kaldırsın, cevaplarım. ")