Aşk Sarmalı

7,0/10  (2 Oy) · 
6 okunma  · 
0 beğeni  · 
536 gösterim
Karanlık bir arzu ne zaman karşı konulmaz bir hale gelir?

Zoe Armstrong son derece güzel, çekici ve zengin olmasına rağmen evlenilmesi mümkün olmayan bir kadındır. Gerçek aşktan doğacak bir evliliğin imkânsız olduğunu düşündüğü için sosyetenin emsalsiz flört düşkünü ve baş belası olma rolünü kabullenmiştir. Sosyetenin en parlak mücevherlerinden olsa da eş seçimi Londra'nın en berbat servet avcılarından oluşan bir listeden ibaretmiş gibi görünmektedir. Fakat duygusallığı yüzünden pervasızca davranınca tüm işler değişecektir..

Mercer Markisi Stuart Rowland, Zoe'nin çocukluktan beri geniş ailesinin bir parçası olmuştur. Zoe ne kadar hayat doluysa, o kadar asık suratlı olan Mercer ikisinden daha kötü bir çift olamayacağını düşünmektedir.. Ta ki hayırsız kardeşi Robert kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapıp Zoe'yle nişanlanana kadar. Bir skandaldan ve sosyetenin meraklı gözlerinden kaçabilmek için Mercer'ın taşradaki büyük malikânesine gelen Zoe ile Mercer karanlık arzularının artık reddedemedikleri, fırtınalı bir tutkuya dönüştüğünü fark edecektir.

"Liz Carlyle, öykülerine bir ustanın hüneriyle tutku ve entrika dokuyor."
-New York Times bestseller yazarı Karen Robards-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2012
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9786055289638
 • Orijinal Adı:
  Wicked All Day
 • Çeviri:
  Gamze Orgün Çaparlar
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
27 Nis 22:19 · Kitabı okudu · 2 günde · 7/10 puan

Genel anlamda güzeldi. Ana karakterler kadar yan karakterlere yer verilmesini sevdim ancak bazı yerlerde sıkıldım yan karakterleri okurken. Ayrıca bütün karakterlerin yaşadıkları olay sonucu neler hissettikleri güzel anlatılmış.