Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu

6,7/10  (3 Oy) · 
6 okunma  · 
0 beğeni  · 
447 gösterim
Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu insanbedenindeki esrarengiz enerji sisteminin nasıl tedavi edilip korunacağını anlatan son derece ilginç bir kitap.
Karla McLaren, çakralarınızı, geç miş acıların oluşturduğu hasarlardan arındırmayı ve auranızı saldırgan, işgalci anerjilerden korumayı öğretiyor. Topraklama adı verdiği bir teknikle, beden, zihin ve yeryüzü arasında içsel bağlantının nasıl sağlanacağını; auranın doğal sınırlarının nasıl tanımlanacağını ve auranını nasıl yorumlanacağını açıklıyor. Aura adı verilen enerji alanını görsel teknikler aracılığıyla tedavi etmenin yollarını gösteren yazar, duyguları yönlendirmeyi öğrenerek verimli ilişkiler kurmanın ve hiçbir işe yaramayan; kişiyi sadece duraksatan davranış kalıplarından kurtulmanın mümkün olduğunu ortaya koyuyor.
Son derece basit meditasyon tekniklerini uygulayarak hayatı anlamlı kılmanın yollarını gösteren Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu, kendinizle bağlantı kurmanız; bireysel kaderinizin zengin ve anlamlı yolunu bulmanız için eşsiz bir fırsat.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2001
 • Sayfa Sayısı:
  284
 • ISBN:
  9789752750081
 • Çeviri:
  İpek Van Den Born
 • Yayınevi:
  Kuraldışı Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Düşüngeç 
 21 Nis 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Valla, çakra bence bu kitaptaki gibi açılmaz. Ayrıca bazısı biliyor MUŞ gibi anlatır, ama aslında hiçbişey anlatmaz. Okudum, okudum, bu kitabın hiç bişey anlatmadığına ikna oldum. MIŞ gibi ....

Misal, kök çakrayı açacağız ( kitaba göre ) onu topraklayacağız örneğin. Efendim önce şöyle oturacağız, sonra ( renkleri şimdi unuttum ) hayal edeceğiz, yaklaşık kasık hizamızdan bir kırmızı renk hortumu dünyanın merkezine doğru göndereceğiz ( hayalen ) ve onu topraklayacağız. ( gibi )

Böyle böyle çakraları açıp mutlu olacağızzzz :) Çıkarın ( kafadan-hayali ) hortumları, salın .......

Yaaa....
Neyse :))

Çakraları şu aşağıda yazdığım durumları onarabilenler onları açmaya aday olurlar.

Örnek, korkuyu, cesaret onarır ve o çakrayı tedavi eder gibi...

1-KORKU
2-SUÇLULUK
3-UTANÇ
4-KEDER
5-YALANLAR ( KENDİ KENDİMİZE SÖYLEDİĞİMİZ YALANLAR )
6-YANILGILAR
7-DÜNYEVİ BAĞLANTILAR

nilüfer akpınar 
16 Kas 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

aura ve çakralarla ilgili bu kitabı ilk okuduğumda çok heyecanlanmış ve kendi kendime bir sürü denemeler yapmıştım. ama daha sonra anladım ki, bu kitap sadece az bir genel bilgiyle yetinmiş aslında. aura ve çakrayla ilgilenmek isteyenler, daha kapsamlı bir kitabı okumaları gerekir kanımca..