Karla McLaren

Karla McLaren

Yazar
6.7/10
7 Kişi
·
9
Okunma
·
3
Beğeni
·
458
Gösterim
Affetme bir duygu değildir ve herhangi bir duygunun yerini alamaz. Asıl duygusal sürecinizin tamamlanmasının ardından bütünlenmiş benliğinizin almış olduğu bir karardır
Topraklanma bedeninizde travma yaratan birçok şeyi tahliye ederken dissossiyatif dürtülerin büyük bir kısmınıda rahatlatır. Topraklandığınızda yatıştırıcı madde ve uygulamalara duyduğunuz ihtiyaç büyük oranda azalır.
Hüzün, sizi tekrar kendinize döndürerek içsel durumuzun farkında olmanızı sağlayan içsel bir duygudur. Hüzün, sizi kendinize getirir, sakinleştirir ve kas gerginliği, yorgunluk, umut kaybı ya da hayal kırıklıkları gibi kendinizde tuttuğunuz rahatsız edici faktörleri serbest bırakmanıza yardımcı olur. Hüznünüzün size getirdiği becerileri kullanmak önemli, çünkü size sıkıntı verenleri düzenli bir biçimde serbest bırakmanız, tüm bunları duygusal rahatsızlık, kas ağrısı ya da ızdıraba dönüşecek şekilde birikmeden önce yapmak önem taşıyor.
herkesin ilgisini çeken bir ismi olmasına rağmen konu olarak herkesin ilgisini çekmeyebilir. çok güzeldi diyemiyorum ama yarıda da bırakamadım çünkü sevmedim mi yarıda bırakma huyum var. kendini okuttu ha hiç bir şey katmadı dersem de yalan olur farkında olmadan bir şeyleri aldığımı hissediyorum bazen.
aura ve çakralarla ilgili bu kitabı ilk okuduğumda çok heyecanlanmış ve kendi kendime bir sürü denemeler yapmıştım. ama daha sonra anladım ki, bu kitap sadece az bir genel bilgiyle yetinmiş aslında. aura ve çakrayla ilgilenmek isteyenler, daha kapsamlı bir kitabı okumaları gerekir kanımca..

Yazarın biyografisi

Adı:
Karla McLaren
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 9 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 13 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.