1000Kitap Logosu
Ben Masumum
Ben Masumum
Ben Masumum

Ben Masumum

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.1
48 Kişi
99
Okunma
42
Beğeni
1.318
Gösterim
456 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 12 sa. 55 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Gitane Kitap · Kasım 2016 · Karton kapak · 9786059724586
Hüzün, yağmur gibi çiselerken gözlerinden, ellerini karnında birleştirip derin bir nefes aldı. Oturduğu psikiyatr koltuğundan biraz daha kaydı ve kelimeler gözyaşları eşliğinde döküldü dudaklarından. "Çünküsü yok doktor. Ahmet Ateş Mirzan'ı sevmenin çünküsü yok! " "Onca şeye rağmen mi?" "Onca şeye rağmen!" Ateş Mirzan kaybetti! Ruhunu, bedenini, kalbini, her şeyini! Ölümdü kadının yokluğu adama! Ve adam her gün diri diri öldü yoklukta! Aldığı nefes haram, yürüdüğü adım mekruhtu! Günaha battı her şey! Ve en ufak bir ümit ışığı bile kalmadı gelecekten! Çünkü intikam bitmiş, ışıklar kapanmıştı! Ahmet Ateş Mirzan Kayra Candan İntikamın en acı halini okumaya hazır mısınız? (Tanıtım Bülteninden)
5 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺22,92
8.1
10 üzerinden
48 Puan · 16 İnceleme
Kitabsever
Ben Masumum'u inceledi.
437 syf.
·
26 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Spoiler ola bilir! Veee, yine bir kitapla arkadaşlığımın sonuna gelmiş bulunuyorum. Öncelikle, kitabı bana tavsiye eden ve pdf gönderen ♤☆Şəms☆♤ kardeşime teşekkür ederim. İyi ki, varsın, kızım. Aşk, intikam, nefret ve daha neler, neler. Hercai dizisini izleyenler bilir; Ahmet Ateş Mirzan bana dizinin baş röl erkeğini, Kayra Mirzan ise dizinin baş röl kızını hatırlattı. Kitap zevkliydi. Maalesef pdf sıkıntılı olduğu için zorluklarım oldu. Okunulması gereken kitaplardan. Alıntılarla bol kitap. Çünkü ortada aşk var. Aşk var da, alıntı olmaz mı?! Bir de en sevdiklerimden bırakayım buraya. #139317927 Keyifli okumalar dilerim.
Ben Masumum
8.1/10
· 99 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
15
♤☆Şəms☆♤
Ben Masumum'u inceledi.
456 syf.
·
7 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Böyle mi aşık olucaktım???
Spoiler ola bilər... Bu kitab bize sevginin önünde hiçbirşeyin engel olmayacağını anlatıyo... Babası ve kız kardeşi Pelin tarafından zehirlenilen Ahmet Ateş Mirzan heryerde Pelini aramaktadır.Ve karşısına Kayra Candan çıkıyo,amma Pelin gibi,daha doğrusu Pelin Kayra gibi çıkıyo,evdeki herkes Kayraya düşman,Ateş sadece intikam peşinde... Kız kardeşi Pamuksa kaç yıldır uyuyor... Amma bir anda işler karışıyo Ahmet Ateş Mirzan aşık oluyo amma bu nasıl olur,düşmana aşık olmakmı olur,ahh nerden bilsinki,aşık olduğu kadın düşman diyil,nefesi,yaşam sebebi olucağı... Bu hikaye öyle bir güzelki bence herkes okumalı...
Ben Masumum
8.1/10
· 99 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Satıgül Yüksek
Ben Masumum'u inceledi.
456 syf.
·
9/10 puan
Güzel bir kitaptı, sonlara doğru biraz uzatılmış gibiydi ama yine de yazarın kalemine sağlık zevkle okudum, son sayfayı bitirdiğimde ilk düşündüğüm şey "Nereden nereye geldiler" oldu :) Genç bir adamın, babasının ölümüne, kardeşinin ise komada olmasına neden olan bir kadını yıllarca araması ve geçen bu zaman zarfında nefretle bilenmesinin hikayesi..... Ahmet Ateş Mirzan yıllarca aradığı kadını nihayet buluyor, ölümün onun için kurtuluş olacağını düşündüğü için yaşarken öldürmeyi uygun buluyor.... Hem kendisi hem de en yakın adamına yaptırdığı işkenceler ve psikolojik şiddet, her şeyden bir haber masum bir kadının hayatını karartıyor, çünkü hiçbir şey göründüğü gibi değil.... İntikam hırsı Ateş' in gözünü öyle bir kör ediyor ki, hayatının en büyük vicdan azabını yaşayacağının farkında bile değil, zaman geçtikçe nefreti ile kadına duyduğu aşk arasında bocalarken öfkesi şiddetini daha da arttırıyor... Fakat gerçekler ortaya çıktığında, Kayra hem Ateş için hem de diğerleri için tam bir vicdan azabına dönüşüyor ve genç adam hayatının en büyük hatasını telafi etmenin yollarını arıyor.... Yazarın başka bir kitabi daha var "Aşka Yakın" fakat kitabının tekrar basımı olmayacakmış dolayısıyla 1. kitabı bulsak bile 2. kitap çıkmayacak, keşke yeni bir yayınevi ile anlaşılsa ve en baştan çıksa tüm kitaplar harika olurdu, zira merak ettiğim bir sürü yan karakter var, özellikle Ateş'in arkadaşlarını bir anlatsam zaman yetmez :)) .... Bu arada kitapla ilgili küçük bir eleştirim olacak, mesela genç bir üniversite öğrencisinin o yaşta aşktan umudunu kesip, sırf iyi anlaşıyorlar diye biriyle nişanlanmasını aklım almadı, aklı başında bir kadının, sırf iyi anlaşıyor diye aşık olmadığı bir adamla gelecek hayal etmesi gerçekten akıllı işi değil, sonra da karşısına çıkan asıl karaktere aşık oluyor, e hani nişanlıydın evlenecektin ne oldu, o yüzden şu kadınları önce nişanlayıp sonra başkasına aşık etmeyin lütfen, daha sonra o aşkları inandırıcılığını yitiriyor, aslında genel olarak birçok kitapta var bu durum, o yüzden genel bir eleştiri diyebiliriz :)
Ben Masumum
8.1/10
· 99 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
11
•E.
Ben Masumum'u inceledi.
456 syf.
·
4 günde
·
Puan vermedi
Yaa daha önce ben neden bu kitaba rastlamamışım acabaaa :) kitabı simdi bitirdim . sadece bir kaç günde 450 sayfayı kolaylıkla yutabileceğiniz bir kitap :) olayların başlaması , gelişmesi ve sürpriz detayları , sonu muhteşemdi :) - Spoiler içermektedir . Ahmet Mirzan ve Kayrayı ben çok sevdiiim :) Kayrayı mutlu etmek için yaptıkları cok cok hostu :) her kız ister kendisini böyle seven bir eşinin olmasını :) ( her ne kadar Mirzana ilk sayfalarda yaptıklarından dolayı kızsamda . sonrasında benimde gönlümü kazanmış bulundu :D ) Pamirle Pamuktan da bahsetmeden geçemeyecegiiim :) aslında ilk başta Pamirin Kayradan hoşlandığını dusunsemde son anda var olan bir aşk :) yeri geldi duygulandım,yeri geldi gulucuklere bulandım ve ben bu kitabi olan sevgiyi , bekleyişleri , ısrarla direnmelerinii cok sevdiiim :)) ~Sevgi beklemekti , vazgecmemekti , olan sorunlara karşı her an dimdik durabilmekti .
Ben Masumum
8.1/10
· 99 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
14