Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Bir Soru Bir Aşk

6.610 üzerinden
100 Puan · 18 İnceleme
464 syf.
4/10
Beğenmedim, spoiler içerir
Brian Jackson, lise notları iyi bir öğrencidir. Üniversiteye kabul edilir ve Brian üniversiteye hayallerle gider. Bu hayaller, ortam yaratmak, olgun bir insan görünümüne bürünmek, bir kızla beraber olmak ve Üniversiteler Düellosu’na katılmaktır. Üniversiteler Düellosu, TV’de...
464 syf.
Damakta tatlı bir mizah tadı bırakan, sayfaca kalın olsa da okuması zevk veren sevimli bir romantik komedi tadında roman. Sayfaları çevirirken eğlendim, yazan kitap yorumlarında kahkahalara dair yazılanları abartı bulmuştum ama müsait zamanlarıma denk gelen zamanlarda ben de...
464 syf.
Kitabı okurken yarin bırakmamak için kendimi zor tuttum ilerleyen sayfalarda duzelir diye bekledim lakin bekleyisimin bos bir daha olduğunu ancak kitabı bitirince fark edebildim ..
464 syf.
1/10
David Nicholls'un 'bir gün' romanını ne kadar beğendiysem bundan o kadar nefret ettim. Halbuki kitapçıda görür görmez alıp, heyecanla başlamıştım. Romanın tek iyi tarafı mizahi anlatımıydı; konusunu ve karakterler okumaya değmezdi. Kitapları yarım bırakmak pek adetim olmadığından bitirmeye zorladım kendimi.
2
18 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.