1000Kitap Logosu
Resim
6.6
10 üzerinden
12 Puan · 4 İnceleme
320 syf.
·
2 günde
·
Puan vermedi
Merhabalar boş oda kitabında lisa geçmişinde psikolojik sorunları olan bir yazılım mühendisidir.bir gün malikane gibi bir evde çift kişilik bir boş oda ilanı görür ve tutar. ama ev sahipleri garip olmakla birlikte lisanın daha önce o odada kalmış bir adamın intihar mektubunu bulmasını inkar ederler çünkü ev sahiplerinin dediğine göre o odayı ilk kez kiralayan lisa dır. Boş oda kitabı psikolojik gerilim kitabı olmasından muzdarip bir kitaptır. kitap beni tatmin etsede biraz kekremsi biraz yavan biraz fazla uzatılmış olarak gördüm. okunur mu tabiki okunur .yazım dili oldukça akıcı olmakla birlikte kitap klendini merak ettiriyor. Dreda say mitchell ın ilk kitabı değil ama seri olmayan ilk kitabı ve ülkemizde ilk basılan dbaşka kitapları basılır mı muallak bence. ama güzel keyifli merak uyandırıcı bir dilde yazılmış . kitabın tek sıkıntısı bazı olay anlarını çok fazla uzatması özellikle ilk 100 sayfada ama ondan sonra yazarın fazla tasvir yapmması beni sevindirdi. tavsiye ederim
Boş Oda
6.6/10 · 29 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
320 syf.
Kitaba başlarken çok sevmiştim içinde gizem , karanlık sırlar var acaba ne olacak diye meraklandırıyor yazar seni , ama ortasında sıkılıyorsun yani ben sıkıldım çünkü yazar uzatıkça uzatmış tam 2.5 puan vermeyi düşünmüştüm ki son 70 sayfa fln çok iyi toparladı herşey bir bir çözüldü ve hikaye tamamlandı , keşke biraz kısa tutsaymış onun dışında kesinlikle bir şans verilebilir.
Boş Oda
6.6/10 · 29 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
320 syf.
·
5/10 puan
Kitabın 50 sayfalık bir hikayesi var. Yazar bunu 319 sayfada anlatmış. Detay, detay, detay. Tabii bu da bi beceri. Yazar sayfa sayısı çok olunca kitap iyi olur yanılgısına düşmüş belli ki.
Boş Oda
6.6/10 · 29 okunma
Okuyacaklarıma Ekle