Dağ Kulübesi Virgin River Serisi 2

7,0/10  (3 Oy) · 
7 okunma  · 
2 beğeni  · 
679 gösterim
Virgin River adlı küçük dağ kasabasına, geçmişinden kaçıp yeni bir hayat kurmaya çalışan bir kadın daha gelir.

Yağmurlu bir Kasım akşamı, John "Peder" Middleton barı kapatmak üzereyken, genç bir kadın ve oğlu içeri girerler. Acının ne demek olduğunu bilen eski bir asker olan Peder, yüzü morluklar içinde olan bu kadının nasıl bir derdi olduğunu anlamakta gecikmez. Onları korumalı, kadına bunu yapan her kimse cezalandırmalıdır. Ancak bunların ardında başka bir his olduğunun da farkına varmıştır. Paige Lassiter, bu dev adamın kalbinin derinliklerinde tuttuğu, daha önce yanına bile yaklaşamadığı bambaşka duygular canlandırmıştır.

Ancak Paige'in eski kocası Virgin River'da ortaya çıktığında, Peder de hayatının bu ana bağlı olduğunu anlar ve askerlik zamanlarından öğrendiği tek bir şey varsa, o da bazı şeylerin savaşmaya değer olduğudur.

Robyn Carr, tutku ve merak duygusunun harmanlandığı harika aşk romanları yazıyor.
-Clive Cussler, New York Times Çok Satan Yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  421
 • ISBN:
  9789944827096
 • Orijinal Adı:
  Shelter Mountain
 • Çeviri:
  Güler Karaca
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
30 May 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Romanda hiç ahenk, canlılık yoktu. Oldukça düz bir anlatıma sahipti. Kitap yirmi seriden oluşuyormuş sanırım. Ama, ben bu romanın seri kitabı olacak kadar profesyonellik içerdiğini düşünmüyorum. Kitabın tanıtım bültenini okuyunca almayı çok istemiştim. Fakat hiç umduğum gibi değilmiş. Klasik bir aşk romanı bence. Tarz olarak DEBBIE MACOMBER'e benzettim. Tabi iki yazar arasındaki farkta Dağ Kulübesi romanını okuyunca gözle görülür derece belli oluyor. Olay örgüsü benzer, işleyişleri apayrı bence. Boş vakit değerlendirmek için okunabilecek bir roman Dağ Kulübesi. Okumayanlar bir şey kaybetmiş sayılmaz. Son otuz sayfası ve kapak tasarımı kayda değer sadece.