Fısıldayan Kaya Virgin River Serisi 3

6,0/10  (4 Oy) · 
11 okunma  · 
2 beğeni  · 
677 gösterim
Birbirine sıkı sıkıya bağlı sakinleriyle Virgin River, kaybolmuş ruhlar için şimdiye kadar hep bir sığınak oldu. Ve yeni gelenler için her zaman yer var…

ABD Deniz Donanması'nda görev yapmış olan, Los Angeles Polis Departmanı memuru Mike Valenzuela görev sırasında ciddi şekilde yaralanmış ama umut ve çareyi Virgin River'da bulmuştu. Kasabanın ilk polisi olmayı kabul ettiğinde, bu kasabanın kalıcı bir sakini olduğunun farkındaydı artık. İki kere boşanmış ve birçok kadının gönlünü çalmıştı fakat denizci arkadaşlarının yakaladığı gibi mutlu bir ilişkinin, kalbini sonsuza dek ısıtacak özel bir kadının hasretini çekiyordu.

Çılgın bir suçlunun saldırısına maruz kalan Brie ölümün eşiğinden dönmüş, hayatı onun için tam bir kâbus olmuştu. Ne kadar cesur ve sert de olsa peşini bırakmayan korkularla yaşamaya mahkûmdu adeta.

Brie ağabeyini ziyaret için Virgin River'a geldiğinde hem Mike hem de onun için hayat sonsuza dek değişti. Mike sevdiği kadının acı dolu hatıralarını silmek için ölümü bile göze alacaktı.

"Robyn Carr, tutku ve merak duygusunun harmanlandığı harika aşk romanları yazıyor."
-New York Times çok satan yazarı Clive Cussler-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2014
 • Sayfa Sayısı:
  431
 • ISBN:
  9789944828925
 • Orijinal Adı:
  Whispering Rock
 • Çeviri:
  Emine Önkal
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
07 Haz 2015 · Kitabı okudu · 3/10 puan

Bu romanı bitirene kadar öldüm öldüm dirildim diyebilirim. Hiçbir şekilde alıp okumaya değmeyen bir roman bence. Yazarın kaleminden mi, yoksa yoğun bir şekilde aşkın işlenmiş olmasından mı bilmem ama, severek ve merakla okuyamadım. Klasik aşk romanını andırıyor. Sürekli çiftler aşk yaşayıp, ilişkiye giriyor ve sonra da hamilelik... Neredeyse bütün kadın karakterler ya hamile ya da tecavüz kurbanı. Yazar, birkaç tane karakter belirlemiş, bunlar robot gibi aynı olayın üstünde gelip gelip gidiyorlar. Bu yazara ait diğer kitabı kesinlikle okumayacağım.