Drakula Ölümsüz - Aşk Sonsuzdu

6,4/10  (7 Oy) · 
15 okunma  · 
4 beğeni  · 
534 gösterim
Kana ve lanete dolanmış efsanevi bir kontun öyküsü yüzyıllardır peşimizde. Drakula.
O, yine aramızda ve intikam hırsıyla dopdolu. Katilleri ise can derdinde. Müthiş düşmanlıklar ve beklenmedik hesaplar devrede. Artık sadece kan var.
Tüm zamanların en etkili romanının devam hikayesi Drakula Ölümsüz, Bram Stokerın geride bıraktığı notlardan derlendi ve şimdiden klasikleşti.
1912 
Van Helsing ve himayesindeki Doktor Jack Seward ikilisi, kendilerini, tüm Avrupayı etkisi altına alan kötülüğü yok etmeye adamıştı. 
Jonathan ve Mina Harkerın oğlu Quincey ise Londraya gidip oyuncu olmak için hukuk fakültesinden ayrılmıştı. Seçtiği oyun Bram Stokerın kendi yazıp sahnelemeye çalıştığı Drakulaydı. 
İçine girdiği bu yeni ortam, Quinceyyi ailesinin karanlık geçmişine ve sırlarına götürdü. Dahası bu sırada kötülük ve karanlıkla tanıştı. Hem de kimsenin istemeyeceği kadar yakından. 
Yirmi beş yıl önce Drakulayı yok edenler esrarengiz biçimde ölü-yordu. Kanlı kontu tarihin karanlık sayfalarına gömenler ya da gömdüğünü sananları katleden kimdi? Yoksa Drakula yaşıyor muydu? 
Acaba bir başkası, onun kanından gelen biri, 
öç mü alıyordu?
Drakula Ölümsüz, detaylı bir araştırmanın ürünü. Zengin karakterleri ve nefes kesici anlatımıyla roman şimdiden bir klasik.
 • Baskı Tarihi:
  2010
 • Sayfa Sayısı:
  560
 • ISBN:
  9786054228669
 • Çeviri:
  Selim Yeniçeri
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ebru Ince 
 11 Nis 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

gayet başarılı bir devam kitabıydı ..beklentimin üzerinde beni memnun etti özellikle bathory karakterinin karakterlere dahil edilmesi ile daha merak uyandırır hale gelmiş kitap ..bence filmide çekilmeli.....kitabın sonundaki dacre stokerin röpörtaj niteliğin deki yazıları da hoş olmuş bram stoker ve dracula hakkında bilmediğimiz bağzı özellikleri ortaya koymuş....meraklısına tavsiye edilir efendim