Hasar Kontrol

7,7/10  (3 Oy) · 
7 okunma  · 
0 beğeni  · 
508 gösterim
Hafızanı zorla, gerçek orada gizli…

Maggie Silver, önemli müşterilere sahip bir halkla ilişkiler şirketinde başarılı olmak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak karşısına hiç ummadığı bir müşteri çıktığında işler karışır. Henry Paxton, Güney Kaliforniya'nın önemli bir devlet adamı olmasının yanı sıra, Maggie'nin lisedeki en yakın arkadaşı Annabelle'in de babasıdır.

Paxton'ın yardımcılarından birinin şüpheli ölümüyle başlayan skandallar zincirini örtbas etmekle görevlendirilen Maggie, yıllar sonra tekrar bu ailenin sırlarla dolu hayatına müdahil olur. Genç kadın, bir yandan lise yıllarında Annabelle'le arkadaşlıklarını bitiren anılarının istilasına uğrarken, diğer yandan uzun zaman önce zihninde yer etmiş bir parfüm kokusuyla sırlar kapısının anahtarına ulaşacaktır.

Hasar Kontrol heyecan ve gerilim yüklü kurgusuyla birlikte, arkadaşlık bağları ve insanın skandallara olan dinmek bilmeyen merakını irdeleyen sürükleyici bir kitap.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2014
 • Sayfa Sayısı:
  528
 • ISBN:
  9786053483885
 • Çeviri:
  Murat Sağlam
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
arzu amaç 
05 May 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Kadın kahramanın çalıştığı "halkla ilişkiler" şirketi, ünlülerin karıştığı olaylarda medyadaki yansımalarına verdikleri ya da verecekleri zararı kontrol altına almaya çalışan bir şirket. Olayların akış hızının kesilmediği hikayede, on altı yaşındaki iki genç kızın dostluğu ve o yaşta oluşan hasarların kontrol edilemediği de anlatılmış.