Hep Aşk Vardı Teksas Üçlemesi - 2

7,3/10  (9 Oy) · 
21 okunma  · 
2 beğeni  · 
538 gösterim
Eşinin beklenmedik ölümüyle büyük sarsıntı yaşayan, hayata kızgın ve kırgın bir adam.

Yıllarca aynı adamı sevmekten hiç vazgeçmemiş bir kadın ve bu iki insanın trajik bir kazayla yollarının kesişmesinin büyüleyici hikâyesi... 

Marcie ile Chase mutluluğun artık kapılarını çalmayacağından emindir. Trafik kazasında eşi ile doğmamış çocuğunu kaybeden Chasein hayata umutla tutunabilmesi için hiçbir nedeni kalmamıştır. Kaza sırasında arabayı kullanan ve kendisini bu korkunç olayın sorumlusu olarak gören Marcie ise, çocukluğundan beri âşık olduğu ve hiçbir zaman karşılık alamadığı bu adamı trajedinin acı gölgesinden kurtarmak ve yeniden hayata döndürmek için her zorluğun üstesinden gelmeye hazırdır. 

Çok satan yazarlar listesinin vazgeçilmez ismi Sandra Brownun bu kitabında, umutsuzluğun bir araya getirdiği iki insanın hayata yeniden sarılmalarına neden olan muhteşem aşklarına şahit olacaksınız. 

"Sandra Brown, birinci sınıf bir yazar olduğunu bir kez daha kanıtlıyor."
-Associated Press- 

"Sandra Brown'un güçlü kaleminden harika bir kitap daha! Yazar, yarattığı karakterleri ölümsüzleştirmeye kararlı gibi görünüyor." 
-Publishers Weekly- 

"Sandra Brown yine mükemmel bir iş çıkararak, merak uyandıran karakterlerin aşk ve gerilim yüklü hayatlarını çarpıcı bir dille kaleme almayı başarmış." 
-Romantic Times- 

"En az önceki kitaplarındaki kadar mükemmel ve etkileyici bir roman. Brown sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacak." -Booklist-
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2012
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786055420826
 • Orijinal Adı:
  Texas Chase
 • Çeviri:
  Nilgün Birgül
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
şule uzundere 
26 Oca 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · 7/10 puan

Sandra Brown’un romantik ve polisiye romanlarını severek okumuştum. Bu kitap, kitap fuarında 10 lira olunca kaçırmayayım dedim (Etiket fiyatı 17 liraydı). Meğer kitap Teksas üçlemesi diye bir üçlemenin ikinci kitabıymış. Bu yüzden serinin diğer kitaplarını da alıp okumak istiyorum. Benim için ortalama bir kitaptı. Kötü değildi ama yazardan daha güzel bir kitap beklerdim.