Adı:
Her Gün Biraz Daha Yakın
Baskı tarihi:
Mart 2016
Sayfa sayısı:
384
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059144322
Kitabın türü:
Orijinal adı:
Who Do You Love
Çeviri:
Eda Aksan
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
İndigo Kitap
Rachel ve Andy bir gece Acil Servis'te karşılaştıklarında sadece sekiz yaşındalardı. Doğuştan kalp rahatsızlığı olan Rachel ölümün kıyısında yaşarken, Andy kolu kırılmış yalnız bir çocuktu. Bir daha asla karşılaşamayacaklarını sanarak ayrıldılar...

Oysa zengin bir yaşam süren Rachel ve Philadelphia'nın belalı sokaklarından koşarak uzak durmaya çalışan Andy'nin yolları yıllar sonra yeniden kesişecekti, hem de bu kez aşkla!

Her Gün Biraz Daha Yakın'da Rachel ve Andy'nin aşkı, sevgiyi ve yaşamdaki doğruları arayışlarını okurken insanların ne kadar değişebileceğine ve gerçek aşka şahitlik edeceksiniz.

"Weiner'in bu romanı saf romantizm ve kalbini sızlatacak satırlarla dolu... Yazarın karakterleri yaratma yeteneği okuyucuları hızla kendine bağlayacak. Rachel ve Andy'nin çocukluktan yetişkinliğe geçişinde onları tanıyacak, sevecek ve kendinizi gülmekle ağlamak arasında gidip gelirken bulacaksınız."
-Booklist

"Okuyucular gülecek, duygulanacak ve kendilerini hikâyenin içinde kaybolurken Weiner'in asıl sorusuyla karşı karşıya bulacaklar: "Ruh eşi gerçekten var mı?" Weiner bu romanında da ince ayrıntılarla karakterlere can veriyor. Bu kaybedilip tekrar bulunan sonsuz bir aşkın hikâyesi..."
-Associated Press

" Yürekleri okşayan kusursuz ve dokunaklı bir hikâye."
-Kirkus Reviews
Her Gün Biraz Daha Yakın benzeri kitaplar
Gösterilebilecek uygun bir kayıt bulunamadı.