Her Şeyin Gizemi

7,7/10  (3 Oy) · 
7 okunma  · 
2 beğeni  · 
748 gösterim
Köklerini arayan bir kadının aşk, yemek ve duygu dolu hikâyesi…Yalnız ve özgür ruhlu biri misiniz? Kendinizi kaybolmuş mu hissediyorsunuz?Macerayı sevseniz de gerçekte bağlanmaya hazır mısınız?Ya aşk? Yoksa ondan uzun zaman önce vaz mı geçtiniz? Tıpkı Tessa gibi...Tessa 37 yaşında güzel ve maceracı bir tur rehberidir. Dünyayı dolaşmış olmasına rağmen kendi içine yaptığı yolculukta henüz bir yere varamamıştır.Ta ki bir gün hafızasının derinlerinden çıkagelen kötü bir çocukluk anısı onu New MexicoDağları'nın eteğine sürükleyene dek… Yanık tenli insanlar ve başıboş köpeklerle dolu bu mistik kasabanın bir de dünyaca meşhur bir kafesi vardır: 100 Kahvaltı Kafe.

Kafede hayatı mücadeleyle geçmiş güçlü kadınlar birbirinden zengin kahvaltı çeşitleri hazırlamaktadırlar. Her sabah uğradığı bu ilham verici kafe, Tessa'nın geçmişindeki yaraları yeniden kanatsa da, sadece gerçek benliğiyle ilgili soruların değil, aynı zamanda özlemini çektiği bir aşkın da anahtarını sunar… Hayat bir hazinedir ve anahtarı bazen çok yakınımızdadır...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9789751033642
 • Çeviri:
  Feza Çakır
 • Yayınevi:
  Sayfa6 Yayınları
 • Kitabın Türü:
sonay malcı 
14 Tem 09:12 · Kitabı okudu · 95 günde · Beğendi

Bazı kitapların zamanı vardır bence bu kitapta bende öyle oldu araya birkaç kitap girdi.
37 yaşındaki tur rehberi Tessa bir kaza geçirir. İyileşme sürecinde doğduğu yerlere gider. Bu kitapta aşk, gizem var daha ne olsun. Anlatımı akıcı elinizden bırakamayacağınız bir yaz kitabı.