İhanet

7,0/10  (9 Oy) · 
32 okunma  · 
7 beğeni  · 
785 gösterim
Doktor sevgilisiyle birlikte karısını öldürerek sigortadan para almayı planlayan Fernand sonunda amacını gerçekleştirerek karısını öldürür ve onun cesedeni evlerinin önüne bırakarak işlediği cinayete kaza süsü vermek ister ; ancak ceset esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Fernand bu durumu çözmeye çalışırken öldürdüğü karısından mektuplar almaya başlar. Fernand bütün araştırmalarına rağmen en ufak bir ipucu bulamaz. Karısının öbür dünyadan kendisini öldürmek için geldiğini ve onun bir hayalete dönüştüğünü düşünür. Fernand aklını kaçırmak üzeredir ve ölümün soğuk nefesini ensesinde hissetmektedir.

Fernand düştüğü bu duruma bir çözüm bulabilecek mi? Karısı gerçekten hayalet mi olmuştu?

Yoksa birileri ona bir oyun mu oynuyordu?

Bu sıra dışı gerilim romanının her sayfasını okurken dehşete düşecek ve korkacaksınız.

(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • ISBN:
  9786055422677
 • Çeviri:
  Şahika Tekgül
 • Yayınevi:
  Kalipso Yayınları
 • Kitabın Türü:
Merve Özdemir 
05 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Farklı bi kitap. Kitabın yarısına gelinceye kadar bir şey anlamamıştım. Ancak ortalara doğru kavradım sonunu. Sonu da güzel bitiyo. Farklı bi kitap isteyenlere tavsiye ederim.

İrem Sırıklı 
21 May 23:26 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · Puan vermedi

Oldukça açık ve anlaşılır bir dile ve güzel bir kurguya sahip. Her ne kadar Fernand'ın delirdiğini düşünsem de hiç de düşündüğüm gibi bir sonuçla karşılaşmadım. Özellikle sonu için okumaya değer olduğunu düşünüyorum.

kevser bayındır 
14 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Farklı bi kitap. Kitabın yarısına gelinceye kadar bir şey anlamamıştım. Ancak ortalara doğru kavradım sonunu. Sonu da güzel bitiyo. Farklı bi kitap isteyenlere tavsiye ederim.

Damla 
09 Kas 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 4/10 puan

Kitap arka kapağındaki özet çok dikkat çekici fakat içeriği bu kadar dikkat çekici değil ve beklentilerimi karşılamadı açıkçası. Kitabın yarısını geçmeden olayı tam olarak anlamak biraz zor. Zaman geçirmek için okumalık kitap.