İkaz Korku, Sadece Bir Başlangıçtır

8,8/10  (5 Oy) · 
17 okunma  · 
4 beğeni  · 
537 gösterim
Amerika'nın, eserleri en çok satanlar listesinde bir numaraya yükselmiş yazarından, kariyerinin en gerilimli ve heyecanlı romanı.

Çok İyiydin, Hem De Çok.

Kristin Burns yaşamını "Düşünme, sadece fotoğrafını çek" felsefesi üzerine kurmuş bir kadındır. Hayatını kazanmak için çok varlıklı Turnbull ailesinin yanında tam zamanlı olarak çalışmakta ve ailenin iki sevimli çocuğuna dadılık yapmakta, bu arada New York'ta bir fotoğrafçı olarak şaşaalı bir hayata başlamayı beklemektedir. Fotoğrafları Manhattan'ın en nezih sanat galerisince kabul edildiğinde, kariyerinin başlangıcı olabilecek bir şansı sonunda ele geçirmiş gibidir.

Çok Yaramazdı, Hem De Çok.

Ancak Kristin'in hayatında çılgınca bir yön de vardır: yasak aşkı. Rüyalarının adamını, sonsuza dek beraber olmak istediği adamı elde etmek üzeredir. Hedeflerine neredeyse ulaşmak üzere olduğunu hisseden Kristin, yorulmak bilmez bir ihtiras ve heyecanla nefes nefese kalmış haldeyken, yaklaşmakta olan felaketin işaretlerini algılayamayacaktır.

Şimdi İkaz Edildin!

Korkunun varlığı bir nedene dayanır. Ve Kristin uyarıları daha fazla görmezlikten gelemeyecektir. Kamerasının merceği aracılığıyla gerçeğin peşine ümitsizce düşen Kristin'in tek umudu, çok geç kalmamış olmaktır. Bu psikolojik gerilim romanı, "tarihteki en çok satan yazarlardan biri olan," gerilim ustası James Patterson'ın heyecan verici yeni başarısıdır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2009
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9789751027931
 • Orijinal Adı:
  You Have Been Warned
 • Çeviri:
  Mehmet Gürsel
 • Yayınevi:
  İnkılâp Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Naz k. 
10 Haz 22:36 · Kitabı okudu · 21 günde

Başını iki yana sallıyor. "Sanırım bu dünyada sonsuza kadar süren tek şey var."
"Durun tahmin edeyim. Aşk mı?"
Hafifçe öne eğilerek, "hayır" diyor. "Ruhunuz!"