Karala Gitsin

6,0/10  (1 Oy) · 
5 okunma  · 
0 beğeni  · 
632 gösterim
Elinde tuttuğun bu kitap senin bildiğinin ötesinde sana hiçbir şey söylemeyecek. Ama bilip de hayatında değiştirmediğin bazı alışkanlıklarını değiştirmeni sağlayacak.

Elimizde silgimiz yok. Hayatta yaptıklarımızı veya yapılanları kafamıza göre silip yenisini yapamıyoruz. Ama kalemimiz elimizde, istediklerimizi karalayıp hayatımıza devam edebiliriz.

Evet karalamak iz bırakır, evet karalamak kötü görünür, evet karalamak bütün ilgiyi oraya toplar, evet karaladığımızın altındakinden daha iyisini yapacağımızın garantisi yoktur ama bir kere karalayıp denemeye başlayınca seveceğinize eminim.

Karalayın gitsin

Cemal, 74 yılında Adanada doğdu. Üniversiteye kadar eğitimini Adanada aldı ve Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazanarak İstanbula yerleşti.
96 yılında iş hayatına başladı. Pazarlama ve Pazarlama Araştırmaları başta olmak üzere birçok alanda yöneticilik yaptı. Şu anda da Johnson&Johnson firmasında yöneticilik görevini devam ettirmektedir.
2005 yılından beri İstanbul Kültür Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak Pazarlama Araştırması konusunda ders veren Cemal ayrıca iki prenses babasıdır.
(Tanıtım Bülteninden)
şule uzundere 
24 Ara 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Puan vermedi

Karala Gitsin, deneme türünde yazılmış bir kitaptı ve yazarın ilk kitabıymış. Ben deneme türünü severim. Yazarın kitabını da sevdim. Çok beğendiğim yazılar da vardı o kadar başarılı bulmadığım yazılar da. Sanki kitabın üstüne biraz daha düşünse ya da biraz daha çalışsa daha başarılı olurmuş. Tabii ilk kitabı olması sebebiyle sıkıntı yaşamış da olabilir. İkinci kitabında yazarın kalemini daha rahat ve başarılı buldum.

Nuran Demir 
16 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Elimizde silgimiz yok. Hayatta yaptıklarımızı veya yapılanları kafamıza göre silip yenisini yapamıyoruz. Ama kalemimiz elimizde, istediklerimizi karalayıp hayatımıza devam edebiliriz. Özeti budur.Çok büyük beklentileriniz olmasın