Karanlığın Gölgesi - Cassie Palmer Serisi 2. Kitap

8,7/10  (3 Oy) · 
8 okunma  · 
2 beğeni  · 
369 gösterim
Karanlığa Dokunmak kaldığı yerden devam ediyor…
Hakikatleri örten bir perdedir karanlık. Onun saklı dünyasına tek tanıklık edense peşinden ayrılmayan gölgesidir. Fantastik edebiyatın karanlık dünyasına onun gölgesi kadar yakın olmak istiyorsanız Cassie Palmer’ın bu macera dolu hikâyesini elinizden düşürmeyeceksiniz.

Cassandra Palmer, kısa bir süre önce dünyanın baş kâhini olan Pythia’nın görevini ele geçirmiştir. Bu mevki ancak yıllar süren bir eğitimden sonra elde edilmektedir fakat Cassie, bu tabuyu yerle bir etmiştir. Cassie’nin kullanmaktan bile çekindiği bu muazzam güç, onu elde etmek ya da ortadan kaldırmak isteyen her vampirin, büyücünün ve perinin iştahını kabartmaktadır. Ancak Cassie kullanılmaktan ve oradan oraya sürüklenmekten bıkmıştır ve artık buna kalkışan herkes, Cassie’nin ne kadar gaddar bir düşman olabileceğini öğrenecektir.

“Karen Chance sizi büyüleyecek!”
-Rebecca York

“Kesinlikle heyecan verici.”
-Locus

“Seksi ve korkunç vampirlerle dolu. Elinizden bırakamayacaksınız.”
-Patricia Briggs
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786054456635
 • Orijinal Adı:
  Claimed by Shadow
 • Çeviri:
  Eda Aksan
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

Nurşen Demirbaş 
30 Oca 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Sıcak bir el omzuma dokundu ve vampirin yüzündeki gülüş birden dondu. "Bu bana ait, Dmitri!"
Kimin konuştuğunu görmek için arkamı dönmem gerekmiyordu. Zengin ses tonları genellikle karıştırılmaz. Kolumdan dans ederek inen zevk duygusu da çok tanıdıktı. Acımı hafifletmeye başlamıştı bile. Dmitri'nin yüzünden bir öfke dalgası geçti. "O halde onu yanından ayırmamalıydın, Basarab. Kuralları biliyorsun."

Karanlığın Gölgesi - Cassie Palmer Serisi 2. Kitap, Karen Chance (Sayfa 169 - Pegasus)Karanlığın Gölgesi - Cassie Palmer Serisi 2. Kitap, Karen Chance (Sayfa 169 - Pegasus)