Karanlıkta Fısıltılar

8,3/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
2 beğeni  · 
441 gösterim
Mine Otman yeni mezun, gencecik bir mimardır. Parlak bir çevre ve umut dolu bir geleceğin hayallerini kurarken, soğuk bir kış akşamı, karşısına çıkan yakışıklı ve zengin bir işadamı, genç kızı geçmişinin sisli karanlıklarına taşıyacaktır.

Mine'nin etrafındaki tüm insanlar, yıllar önce işlenen bir günahtan onu sorumlu tutuyorlardı. Sadece bir kişi hariç... O da genç kızın ölüm emrini uygulayacak olan katildi. Fakat ölüm, genç yaşında Mine için kaçınılmaz bir sondu artık.. Karanlıkta Fısıltılar, muhteşem kurgusu, yüksek temposu ve son derece etkileyici anlatımı ile okurların soluğunu kesecek bir gerilim romanıdır. Osman Aysu'nun bu yeni romanını da, her zamanki gibi yine bir solukta okuyacaksınız.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 1999
 • Sayfa Sayısı:
  499
 • ISBN:
  9789755030791
 • Yayınevi:
  Evrim Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
26 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Güzel bir macera romanı. Mine Otman, bir antikacıda beğendiği bir tabloya bakarken Erol Baran adında zengin ve yakışıklı bir adam ile tanışır. Erol, yeni bir işyerinin mimarisinin tasarlanması işini Mine'nin çalıştığı firmaya vermek ister. Niyeti onunla yakınlaşmaktır ancak masumane bir sebeple değil. Mine'nin bilmediği ama oldukça karanlık bir geçmişi vardır. Babası zamanında Erol'un babasının ölmesine sebep olmuştur ve aynı zamanda Rıfkı ile Oktay adında iki adam da Mine'nin babasının elindeki bazı evraklar için kızı aramaktadır. Hatta Rıfkı, Orhan adında bir kiralık katil tutmuştur. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz ve Orhan Mine'ye aşık olur. Acaba Mine kimi seçecektir? Erol, Mine'ye olan nefretini dizginleyebilecek midir? Mine babasının düşündüğü gibi biri olmadığını öğrenince ne tepki verecektir? Orhan peşindeki bu çok güçlü adamlardan kurtulabilecek midir? Keyifle okunan bir roman.