Kardeşim Kayboldun Seni Bulmaya Geliyorum

7,2/10  (9 Oy) · 
22 okunma  · 
6 beğeni  · 
974 gösterim
Hiç kimse kardeşler arasındaki bağı koparamaz...

Beatrice, kız kardeşi Tess'in kaybolduğu haberini alır almaz ilk uçakla Londra'ya gider. Fakat kardeşinin ortadan kaybolmasıyla ilgili ayrıntıları öğrendikçe, aslında kardeşinin nasıl bir hayat sürdüğünü ne kadar az bildiğini keşfederek şaşkına döner. Hazırlıksız olduğu korkutucu gerçeklerle artık yüzleşmek zorundadır.

Polis, Beatrice'in nişanlısı, hatta anneleri bile Tess'i kaybettiklerini kabul eder. Ancak Beatrice onu aramaktan vazgeçmez. Böylelikle gerçeği ortaya çıkarmak için tehlikeli bir maceraya girişir. Bedeli ne olursa olsun.

Uluslararası çok satanlar yazarından bir psikolojik gerilim başyapıtı.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  416
 • ISBN:
  9789944824682
 • Orijinal Adı:
  Sister, 2010
 • Çeviri:
  Alp Sanlı
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sadettin TANIK 
19 Nis 2015 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Değişik bir hikaye. Daha çok psikolojik bir tarz gibi. Kurgusu da oldukça iyi. Sonunu merak edip duruyor ve fazlasıyla heyecanlanıyorsunuz. Psikolojik gerilim sevenlere tavsiye ederim..

arzu amaç 
28 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

eğer kardeşini yeteri kadar tanıyorsan, ölümünden sonra bile onu yalnız bırakmazsın ve katilini bulursun... Çevresindekilerin uzaklaşmasına neden olan bir skandal yüzünden yalnız kalan genç bir kızın ölümü üzerine ablasının olayı araştırma hikayesi. Genç kız, üniversitedeki öğretmeni tarafından hamile bırakılıp bebeği dünyaya getirmeye karar verdiğinde yalnız kalıyor ve bu nedenle ölümü intihar olarak görülüyor. Abla, aradaki mesafeye rağmen kardeşi için geri döndüğünde, onu çok iyi tanımanın verdiği güvenle, olayın aslında intihar olmadığını, çok daha karanlık işlerle bağlantılı olduğunu öğreniyor. gerilim seviyorsanız kaçırmayın.

Nihal Taşcı 
21 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kesinlikle mükemmeldi. Kardesler arasındaki bağları mükemmel anlatıyordu ve cok duygusal bir kitaptı.sonu biraz belirsiz gibi olsa da her şey acığa cıktı. bir ablanın kardesi için tüm hayatını bırakıp onu araması ve bütün duygular o kadar güzel aktarılmıs ki elimden bırakamadım kitabı.

Kitaptan 3 Alıntı

Ferah 
13 Ara 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

'' Şu anda, tam şu anda yanında olmak, elini tutmak, yüzüne bakmak, sesini duymak için neler vermezdim.. Dokunmak, görmek ve duymak- tüm bu duyu alıcıları, optik sinirler ve titreşen kulak zarlarının yeri nasıl olur da bir mektupla doldurulur?...''

Kardeşim, Rosamund LuptonKardeşim, Rosamund Lupton
Meliha Karabaş 
15 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bazı şehirlerde gürültü yüzünden artık kuşlar birbirlerini duyamıyor.Bir süre sonra birbirlerinin şakımalarının karmaşıklığını ve güzelliğini unutuyorlar.Bazıları şakımaktan tamamen vazgeçti araba alarmlarını birebir taklit ediyorlar.....

Kardeşim, Rosamund Lupton (Sayfa 24)Kardeşim, Rosamund Lupton (Sayfa 24)